ON THE RUN Marnik

Duet Marnik porusza się w pewnym obszarze stylistycznym muzyki popularnie zwana jako Dance, ale robi to na swój sposób. Nie jesteśmy fanami takich brzmień, ale trzeba przybić brawo tym facetom za kreatywność, a jeszcze bardziej za poszukiwanie czegoś nowego.

 

Bez takich producentów jak Marnik współczesna muzyka taneczna byłaby mniej ciekawa, a może była by nów w stagnacji, jak kiklka lat temu. To właśnie oni, choć może nie odkryli, ale spowodowali, że trend , który określamy jako „Goa Dance” stał się jednym z trendów ostatnich kilku lat na listach przebojów. U nas takie utwory jak „Up & Down” czy „Alone” podobają się cały czas. Oto ich najnowsza propozycja „On the Run”.

 

” On the run ” zaczyna się jak piosenka dla… przedszkolaków. Śpiewają dzieci i w ogóle jest jak w… przedszkolu. I wchodzi wreszcie beat , oczywiście jak zwykle, bardzo skoczny. Jest „la la la…”. Potem jeszcze „pa pa pa…” i „umpa umpa”. Oj joj joj, chyba za dużo tego. I za słodko, ale i tak was lubimy Alessandro i Emanuele.

Warto też zobaczyć powyższe wideo, bo to całkiem oryginalna „crazy” robota.

Jak oni to robią?

Alessandro Martello i Emanuele Longo mimo mocno dance’owego brzmienia wcale nie są pomijani na dużych klubowych eventach. Koncertowali po całym świecie odwiedzając pożądane miejsca, w tym Tomorrowland, Sunburn Music Festival, Nikki Beach Miami, Story Miami, Pacha Ibiza, Ushuaia Ibiza, Queen Paris czy BCM Planet Dance Mallorca. Starają się grać i ostrzej. A do tego świetnie też remiksują, bo już wygrywali w naszym plebiscycie w Remix tygodnia.

Oto ich Top wg naszych didżejów.

Ich Top 10 w Digital DJ

1.Marnik – Up & Down
2.Marnik & KSHMR feat. Anjulie & Jeffrey Jey – Alone
3.Marnik & Smack – Gam Gam
4.Gabry Ponte, Marnik, Roberto Molinaro – Ameno
5.Marnik & Tiscore feat. My Parade – Hold Me
6.Marnik & Shanguy – Dalida
7.R3hab & A Touch Of Class – All Around The World (La La La) Marnik remix
8.Don Diablo & Marnik – Children of a Miracle
9.R3hab & Marnik – Candyman
10.Marnik feat. Lunax – Bye Bye Bye