Ostatni weekend karnawału! Zobacz jakie taneczne propozycje przygotowaliśmy dla Was

Wszystko co dobre szybko się kończy – a tegoroczny karnawał był wyjątkowo krótki i już się z nim żegnamy. Pomimo tego był on pełen wielu ciekawych, tanecznych premier. Zresztą ostatni tydzień przyniósł dla fanów muzyki disco/dance kilka smakowitych kąsków.

Bez wątpienia jedną z najciekawszych propozycji jest premierowy numer NOWATORA. Kiedyś popularny raper, po chwilowym romansie z muzyką dance postanowił połączyć te dwa – wydawać by się mogło – różne muzyczne światy.
Od pewnego czasu właśnie temu zabiegowi zyskał niesamowitą popularność – a dzięki numerowi “Skąd ja znam ten sampel” jego fejm może tylko wzrosnąć.

Dla wielu jest to muzyczne bożyszcze – bo nie dość, że sam pisze teksty, komponuje muzykę, potem to wszystko nagrywa w swoim studio – to jeszcze robi to w takim stylu, że chyba nie ma osoby, która choć trochę nie lubiła by zespołu AFTER PARTY i jego lidera – Patryka.
Także on nie zawiódł i przed ostatnim weekendem karnawału zaprezentował utwór przygotowany specjalnie na walentynki. Premierowy utwór ukrywa się pod tajemniczym tytułem “Wspólne tatuaże” -> sprawdźcie koniecznie ten numer sami.

Wiele osób kocha powroty do starego disco polo sprzed lat. Wcale się nie dziwię, bo sam mam sentyment do tamtych czasów i tamtych brzmień muzyki tanecznej.
Taki sam sentyment ma Elwira i Mariusz – czyli zespół MEJK. Skąd o tym wiemy? Otóż postanowili oni dać nowe tchnienie w utwór “Tak nie musiało być” i zaprezentowali wersję na rok 2018. Czy podobnie jak oryginał rozkocha ona w sobie fanów muzyki disco/dance??

Dla fanów bardziej klubowych brzmień też znajdzie się coś ciekawego.
Formacja M-POWER na rynku muzyki disco polo jest dopiero od roku, ale już zyskała niemałą rzeszę fanów. Na koniec karnawału postanowili jednak skorzystać z doświadczenia trochę starszych kolegów po fachu – czyli ekipie FREAKY BOYS – którzy przygotowali bardziej taneczną wersję ich ostatniego singla “Adrenalina” Z jakim efektem? – posłuchajcie !!

To tylko część propozycji jakie czekają na Was w największym serwisie dla DJ-ów z legalną muzyką taneczną – www.digitalDJ.pl

Pozostałe propozycje znajdziesz na naszym oficjalnym profilu facebook’owym -> DJ Promotion DISCO DANCE

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1552224111527182/