Ferie zimowe 2020: Multi DJ kurs – spędź czas przyjemnie i pożytecznie!

Ferie zimowe 2020 dj kurs

Rusza rekrutacja na najbliższy kurs szkoleniowy DJ Promotion “Multi DJ kurs Zima 2020”. Nazwa tego szkolenia, ktore odbędzie się już 37 raz, różni się nieco od poprzednich z powodów, o którym piszemy niżej. Ferie zimowe 2020 zaczynają się już w styczniu – to wtedy odbędzie się szkolenie, jest więc nieco czasu. Warto jednak już teraz się zdecydować, bo do końca października 2019 jest specjalna promocja.

 

Ferie zimowe 2020 to okres kojarzony z odpoczynkiem, ale nie dla wszystkich. Ci bardziej ambitni myślący poważnie o robocie DJ’a wolą poświęcić tydzień czasu na naukę. Jest to jednak bardzo przyjemna nauka.

Góry niedaleko, bo tylko 20 km. Można więc – skoro mamy ferie zimowe 2020 – połączyć wypoczynek ze szkoleniem. Po takim tygodniu zajęć można otrzymać certyfikat DJ Promotion, ale ważniejsze jest samo zdobycie umiejętności i wiedzy pomagającej w wykonywaniu zawodu DJ’a, prezentera muzycznego czy nawet wodzireja. Konkurencja na rynku weselnym jest coraz większa, dlatego nawet pobieżna wiedza może okazać się niewystarczająca w walce o klienta.

Kurs składa się z trzech zasadniczych elementów

1. część teoretyczna,
2. część praktyczna,
3. Część egzaminacyjna

 

Ferie zimowe 2020 dj kursCzęść teoretyczna
Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki. Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, animatorów imprez i  dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie, Radia Katowice, Radio Bielsko i Radia Piekary.

Podczas tych spotkań zdobędziecie niezbędną wiedzę o:

 • budowie utworu muzycznego, technice miksowania nagrań, budowie setów muzycznych oraz o podstawach akustyki.
 • zdobędziecie wiedzę z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego oraz poprawnego używania mikrofonu.
 • opowiemy Wam o prawach autorskich i prawach pokrewnych czyli jak muzykę można grać legalnie i kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza ją publicznie?
 • poznacie najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę.
 • zdobędziecie podstawową wiedzę o najważniejszych gatunkach muzycznych, historii muzyki tanecznej i w sensie praktycznym poznacie repertuar na imprezy okolicznościowe.
 • dowiecie się jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie.
 • jak ważny jest marketing w pracy DJ`a, czyli jak dobrze się “sprzedać”. Gościem na kursie będzie DJ Inox, który podzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako DJ, ale też jako producent muzyczny; jak animować , o czym mówić, jak konstruować zdania,  Twoje  wady, które mogą być zaletą – to niektóre z aspektów tego wykładu.
 • Dodatkowo będzie przygotowany podcast „Xoni On Air” czyli dwugodzinny program transmitowany na żywo (z zajęć) w internecie.

 

Część praktyczna

To praktyczna część szkolenia, która odbywać się będzie w oparciu o najlepszy i najbardziej nowoczesny obecnie dostępny sprzęt didżejski.

Nauczycie się:

 • podstaw poprawnej obsługi konsolety Dj-skiej
 • rodzajów i zasad miksowania nagrań w zależności od imprezy
 • poprawnej, praktycznej obsługi mikrofonu.  Jak i co mówić by być zrozumiałym?

Część egzaminacyjna


Tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do egzaminu końcowego.
Egzamin składa się z części teoretycznej (test pisemny) oraz części praktycznej (15 minutowy set z przygotowanym programem muzycznym). Egzamin potwierdzony będzie certyfikatem profesjonalnego DJ`a  wystawionym przez DJ Promotion.

Dlaczego kurs DJ Promotion?

 • Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy DJ`e współpracujący z nami od wielu lat czyli mający doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. To ważny aspekt, bo na rynku jest sporo różnych ofert szkoleniowych można w łatwy sposób wydać pieniądze, a w zamian otrzymać tylko wiedzę wybiórczą.
  Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Tomson, DJ Inox, Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion) oraz DJ’e i radiowcy ze Śląska Adam Gruca i Mirosław Per.
 • dostajesz za darmo pakiet muzyki, którą w przyszłości możesz legalnie wykorzystać.
 • nabędziesz uprawnienie do stałego korzystania z serwisów DJ Promotion, takich jak “CD Pool” lub “Digital DJ”.
 • masz możliwość zadawania indywidualnych pytań, także na tematy techniczne, nawet po zakończeniu kursu.
 • zobaczysz “od kuchni” pracę profesjonalnego DJ`a radiowego. Planowana jest wycieczka do jednej ze stacji radiowych.
 • nowością tego kursu jest formuła “Multi DJ” czyli DJ uniwersalny, czyli taki, który potrafi zagrać imprezę okolicznościową jak i klubową. To obecnie ważny element w naszęj branży, która przez ostatnie lata się zmieniła. Teraz najlepszy biznes robi się na imprezach okolicznościowych, na przykład weselach.
 • zostaniesz przygotowany do robienia imprezy okolicznościowej. W trakcie kursu proponujemy także wariant (część wykładów) eventowy. Przeznaczony jest dla osób, które planują prowadzić imprezy okolicznościowe  (wesele, studniówka, event korporacyjny, bal sylwestrowy). Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przygotować atrakcyjny event, by organizator i goście byli zadowoleni.
  Zdobędziecie wiedzę na temat zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.
  Dowiecie się jak odpowiednio dobierać repertuar muzyczny do poszczególnych rodzajów imprez. Jaki repertuar jest najciekawszy w danej dekadzie od lat 1940-2000. Jak zorganizować atrakcyjny konkurs dla dorosłych, a jak dla dzieci, nie tylko na weselu.
 • nawiążesz kontakty koleżeńskie i biznesowe z innymi w branży.

Posłuchaj co mówią uczestnicy kursu w reportażu radiowym.

Informacje praktyczne

Termin szkolenia przypada na ferie zimowe 2020 (13.01.2019 – 19.01.2020)
Zajęcia odbywają się tym razem na Śląsku w Pszczynie. To już drugi raz w tym miejscu.  W pobliżu jest dostępny Hotel. Wyżywienie można zamówić w jednej z firm cateringowych.

Cena całego kursu bez wyżywienia i bez hotelu – 1150,00 zł/os. Przydatne informacje n/t zakwaterowania podamy jeszcze w listopadzie.

Tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy i szczegóły na temat Mega Promocji ważnej do 31.10.2019