Joey London Promo House Hey Baby Jonas Aden sonny fodera

Z wielkim żalem zawiadamy, że mogliśmy tu wybrać tylko pięć utworów, a w tym tygodniu ciekawych premier House było znacznie więcej . Oto Yves V ft. Alida, Dubdogz ft. Charlott Boss, Wave Wave ft. Joel Crouse, Our Anthem & Lee Wilson i Thomas Newson.

 

 

Lato w pełni i nawet premiery muzyki House, które dla Was wybraliśmy są lżejsze muzycznie niż zwykle. Na początek  brazylijski duet Dubdogz , który po sukcesie „Infinity” tym razem proponuje nam właśnie lżejszą nutę. W „Pablo Escobar” nie znajdziecie mocnego basu, który jest zdjęty prawie na maksa. Do tego ciekawy teledysk.

 

„Pablo Escobar” ma prosty motyw na pograniczu dance oraz przyjemny wokal Charlott Boss, który mogliście już słyszeć m.in. w utworach Timmy Trumpet czy KSHMR.

 


Yves V miło nas zaskakuje, bo powraca w lekkim klimacie klasycznego House. Współautor hitu „Not So Bad” tym razem proponuje lekka letnia nutę, a w tle „Home now” usłyszycie znany motyw. Wokalnie producenta wspomaga go Alida, którą możecie znać z hitu Robina Schulza „In Your Eyes”.

 


Tutaj świetny wokal „załatwia sprawę”. Jego wykonawca jest niejaki Lee Wilson – czarnoskóry wokalista. To nawet słychać. Muzycznie za „Pushing on” odpowiada duet dj’ów i producentów z Włoch. Nazywa się Our Anthem. Tworzą go Moreno De Leva i Mirko Tumba.

 


Wave Wave to mało jeszcze nam znany producent z Niemiec. Znamy go z utworu „Mind On Overdrive” (Lucas Estrada, Wave Wave & Kyan Palmer).  Utwór „Broke” jest bardzo prosty w swojej konstrukcji, ale można w nim dosłuchać się wielu ciekawych smaczków, jak choćby klimaty vintage. Dużym plusem jest wokal Joel Crouse. Nagranie jest idealnie zrównoważone energetycznie, dzięki czemu polubi go słuchacz nie przepadający za klubową muzą, a z drugiej strony taki co lubi klubowy feeling.

 


Oto przykład ciekawie podanej muzyki Acid House. Thomas Newson działa już prawie 10 lat. Jego najlepiej do tej pory przyjętym utworem jest „Flute” – w kolaboracji z New World Sound (2014). „I got Y’all” to kawałek nawiązujący do najlepszych wzorców muzy Acid House i czasów oldschool. To przykład ambitniejszej muzyki klubowej.

 

Zobacz poprzedni HOUSE PROMO