Promo House Gabry venus

Na ten weekend mamy dla Was kilka bardzo nowych premier, a nawet jeszcze oficjalnie nie wydanych, których tutaj nie recenzujemy z powodu braku linków odsłuchowych. Oto kilka naszych propozycji z gatunku house. David Guetta,  Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco, … dostępne już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

Najnowszy oficjalny remiks do utworu David Guetta tętni tribalową energią, jak każda inna produkcja Leandro da Silva autora niedawno wydanej przeróbki “Samba de Janeiro”.

 

I jeszcze jedna produkcja tego DJ’a i producenta pochodzącego z Brazylii, ale obecnie mieszkającego we Włoszech.  Leandro da Silva i … miła niespodzianka, bo jest to kawałek oparty na motywach klasyka The Pointer Sisters “I’m so excited”. I ta informacja powinna Wam wystarczyć, aby zapoznać się z tą produkcją. Polecamy!

 

Luca Debonaire zaskakuje nas kolejny raz, tym razem coverem Brian Adams “Run to You”. Fajnie zrobione, warto to pograć! Jest tu troche klimatu oryginalu i klubowej energii. W dodatku nie za mocne…

 

 

Utwór powstały ponad 10 lat temu teraz zremiksowany przez Steff da Campo w bardzo ciekawy sposób, trochę eksperymentalnie, bo w środku jest “dziura” reggaeton i jeszcze inne niespodzianki, dlatego lepiej dokładnie przesłuchac ten kawałek.

 

Consoul Trainin – ten producent z Dubaiu dostarczył nam sporo produkcji, mniej lub bardziej ciekawych, ale ta ze skrzypcami skojarzonymi z klubowym beatem może się podobać. Przeraża tylko ilość wersji do odsłuchania, ale są różne brzmienia house; są i klimaty trap.

 

Nico Del Prato to włoski Dj, u nas zupełnie nieznany. Wydał właśnie całkiem przyjemny kawałek vocal house z saksofonem, który pewnie nie będzie jakimś wielkim hitem, ale może stanowić dobre uzupełnienie waszego seta.

 

Bardzo przyzwoita produkcja future house mało nam jeszcze znanych polskich producentów Marasco (Marek Walas) i Max R. (Maksym Rewa). Spodziewane są remiksy Roberta S i Raveboiz. Szkoda tylko, że mamy do dyspozycji tylko radio mix, no i mastering mógłby mieć nieco więcej “kopyta”, bo to przecież future house.

 

Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco i wiele innych już dostępne w serwisie… testuj i graj z www.digitaldj.pl!