jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO HOUSE D.Guetta, Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco

PROMO HOUSE D.Guetta, Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco

Na ten weekend mamy dla Was kilka bardzo nowych premier, a nawet jeszcze oficjalnie nie wydanych, których tutaj nie recenzujemy z powodu braku linków odsłuchowych. Oto kilka naszych propozycji z gatunku house. David Guetta,  Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco, … dostępne już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

Najnowszy oficjalny remiks do utworu David Guetta tętni tribalową energią, jak każda inna produkcja Leandro da Silva autora niedawno wydanej przeróbki „Samba de Janeiro”.

 

I jeszcze jedna produkcja tego DJ’a i producenta pochodzącego z Brazylii, ale obecnie mieszkającego we Włoszech.  Leandro da Silva i … miła niespodzianka, bo jest to kawałek oparty na motywach klasyka The Pointer Sisters „I’m so excited”. I ta informacja powinna Wam wystarczyć, aby zapoznać się z tą produkcją. Polecamy!

 

Luca Debonaire zaskakuje nas kolejny raz, tym razem coverem Brian Adams „Run to You”. Fajnie zrobione, warto to pograć! Jest tu troche klimatu oryginalu i klubowej energii. W dodatku nie za mocne…

 

 

Utwór powstały ponad 10 lat temu teraz zremiksowany przez Steff da Campo w bardzo ciekawy sposób, trochę eksperymentalnie, bo w środku jest „dziura” reggaeton i jeszcze inne niespodzianki, dlatego lepiej dokładnie przesłuchac ten kawałek.

 

Consoul Trainin – ten producent z Dubaiu dostarczył nam sporo produkcji, mniej lub bardziej ciekawych, ale ta ze skrzypcami skojarzonymi z klubowym beatem może się podobać. Przeraża tylko ilość wersji do odsłuchania, ale są różne brzmienia house; są i klimaty trap.

 

Nico Del Prato to włoski Dj, u nas zupełnie nieznany. Wydał właśnie całkiem przyjemny kawałek vocal house z saksofonem, który pewnie nie będzie jakimś wielkim hitem, ale może stanowić dobre uzupełnienie waszego seta.

 

Bardzo przyzwoita produkcja future house mało nam jeszcze znanych polskich producentów Marasco (Marek Walas) i Max R. (Maksym Rewa). Spodziewane są remiksy Roberta S i Raveboiz. Szkoda tylko, że mamy do dyspozycji tylko radio mix, no i mastering mógłby mieć nieco więcej „kopyta”, bo to przecież future house.

 

Leandro da Silva, Luca Debonaire, Consoul Trainin, Marasco i wiele innych już dostępne w serwisie… testuj i graj z www.digitaldj.pl!

 

 

 

Podobne artykuły

na górze