Poli genova Something Bout You brave

Polski producent Brave powraca z nowym utworem, który pokazuje , że nie idzie on z obecnym trendem (na 140). Do współpracy zaprosił bułgarską wokalistkę, która nazywa się Poli Genova.

 

 

“Something ‘Bout You” to pierwsza bułgarska kooperacja autora mega hitów “I just called to say I love you”,  “Flames of love” i innych. Od pierwszych taktów słuchać lajtowe brzmienie, podobne do tych przebojów.

 

Brave serwuje nam typowy lajtowy house , wzorowany nieco na brzmieniach ’90. Do tego przyjemna melodia i wokalny lajt motyw w stylu “uh aa…uh aaa”. W ten ciepły beat doskonale wpisuje się wokal Poli Genovy.

Dla DJ’ów Brave przygotował specjalną wersję Extended mix.

O niej

Poli Genova to nieznana u nas wokalistka z Bułgarii. Nie jest bynajmniej nowicjuszką, bo wydała już cały album. Latem, dzięki latynoskiej piosence ?La Rumba? mocno zyskała na popularności w swoim kraju.

Ta bułgarska artystka popowa nigdy nie ukrywała swoich marzeń i ambicji sukcesu poza granicami swojego rodzinnego kraju. Dziś jej praca i upór w ostatnich latach opłaciły się. Skutkiem tego jest kolaboracja z Brave.

Dla swoich fanów Poli Genova wykona na żywo ?Something ‘Bout You? oraz utwory z albumu ?LAST NIGHT?.  16 listopada w Pirotska 5 Event Center.