jesteś tu
Główna > DJ PROFESJA > Wypełniasz raporty Polish Dance Chart ? Dostaniesz nowe gratisy!

Wypełniasz raporty Polish Dance Chart ? Dostaniesz nowe gratisy!

Lista Polish Dance Chart istnieje już od ponad 20 lat, ale od ośmiu generowana jest automatycznie poprzez system o nazwie Top Chart System. Od wielu lat wytworzyła nam się solidna grupa raportujących co tydzień didżejów, których chcemy teraz nagrodzić.

 

 

 

Lista Polish Dance Chart istnieje już od ponad 20 lat, ale od ośmiu generowana jest automatycznie poprzez system o nazwie Top Chart System. Został specjalnie stworzony na potrzeby działalności DJ Promotion. Zawiera dwie funkcje.

– Raport Top 50

– Raport ZAiKS

 

Pierwszy z nich zbiera indywidualne tygodniowe raporty didżejów i co poniedziałek generuje podsumowanie.

Drugi przychodzi z pomocą tym, którzy mają na głowie okresowe sprawozdania z tego co gracie do ZAiKS. Tu w prosty sposób można przygotować bez błędu zestawienie nagrań z ilośćią odtworzeń, wydrukować je i wysłać do ZAiKS, który będzie miał ułatwioną pracę.

 

Natomaist w Raport Top 50 należy wyszukać w specjalnej wyszukiwarce 20 najpopularniejszych utworów, które aktualnie grasz, od najbardziej popularnego w Twojej ocenie, do mniej popularnych czyli od pozycji 1 do 20.

Ta opcja istnieje już osiem lat, zaś Raport ZAiKS od sześciu. Dla członków DJ Promotion ta pomocna opcja jest bezpłatna.

Cotygodniowy raport wydaje się kłopotliwy na pierwszy rzut oka. Osobie zorientowanej zajmuje 5-10 minut czasu co tydzień, a więc bardzo mało. Z biegiem lat wykształciła się grupa raportujących didżejów, który dostają specjalne bonifikaty, co pół roku. W tej chwili DJ Promotion uruchamia kolejne dodatkowe bonifikaty dla tych osób , które bardzo regularnie czyli co tydzień raportują. Będą to gratisowe miesięczne abonamenty do serwisu digital.

 

Zupełnie innym elementem Polish Dance Chart jest monitoring radiowy. Top Chart System pobiera cały czas listy granych utworów z najwazniejszych polskich stacji w Polsce grających muzyke dance. Między innymi RMF, RMF Maxxx, Eska i Radio Zet. W każdą niedzielę o godzinie 24.00 automatycznie generuje się na stronie DJ Promotion zestawienie Top 50 Airplay Dance Chart.

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze