DJ PROMO POLSKA> Mandee ft. Maria Mathea i Robert M

DJ PROMO POLSKA Mandee Maria Mathea Robert M

Mamy dwie premiery polskich producentów, którzy produkują od lat i nie wymagają przedstawiania. Obie całkiem przyjemne i na pewno godne Waszej uwagi. Mandee ft. Maria Mathea, Robert M już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Mandee (Mateusz Andrzejewski) pierwszy singiel w naszym serwisie umieścił siedem lat temu. Wtedy zapewne nie przypuszczał, że wyprodukuje aż tyle utworów w swojej karierze, ktorej przecież nie kończy. Oto ten najnowszy: Mandee feat. Maria Mathea Oxygen.

 

 

Mandee już po raz trzeci do współpracy zaprosił szwedzką wokalistkę Maria Mathea. Wynikiem tej współpracy jest electro-house’owy numer, który wprowadza w stan permanentnego uśmiechu.

„Utwór powstał bardzo spontanicznie przy okazji niezobowiązującej zabawy z melodią. Próbkę podesłałem do Marii a ona dwa dni później odesłała mi gotowy refren. Byłem zachwycony! Poprosiłem ją, żeby jak najszybciej napisała cały tekst, żebyśmy mogli zacząć chwalić się gotowym numerem” – opowiada Mateusz.

Oxygen” to pozytywny i bardzo taneczny numer z niezawodnym wokalem charyzmatycznej Marii. Wciąga – jak już raz usłyszysz, uzależni i ciężko będzie bez niego funkcjonować. Nic dziwnego – w końcu to „Oxygen” – tak go rekomenduje Mandee.

Tak jest rzeczywiście. Utwór to klasyczny energetyczny wokal house, ale z dodatkiem riffu basu electro, który dodaje mu energii.

Link do singla Label Universal Music

Zobacz remiksy do Song 2 Fall in Love


Z kolei ten producent dostarcza nam utwory już od ośmiu lat. W przypadku nowego utworu Robert M mamy do czynienia z nieco lżejszym kawałkiem. Jest to wokal house oparty na bardzo lekkiej stopie. Nie wiemy kto go wspomaga wokalnie. Ada & AR niewiele nam mówi, a przy klipie nie ma informacji na ten temat. To jednak drugorzędna sprawa. Ważne, że ten letni utwór “Summer” jest zdecydowanie ciekawszy od ostatnich singli Roberta. To po prostu letni feeling , zarówno w aranżu jak i wokalu. I o to chodzi w środku lata. Dzięki Robert!

Link do singla label My Music & La Music Records