POLISH DANCE CHART - "Perfect" nowym liderem

Po kilkutygodniowych “przepychankach” na Polish Dance Chart między Ofenbach i Sławomir mamy nowego lidera. Ed Sheeran i jego ostatni singiel “Perfect”. Poza tym z nowym rokiem rysuje nam się powoli nowa czołówka.  POLISH DANCE CHART – “Perfect” nowym liderem > zobacz co jeszcze ciekawego na liście.

 

 

Ostatnimi tygodniami mieliśmy zmiennego lidera. Czy teraz nowy nr 1 czyli Ed Sheeran i “Perfect” będzie przewodził dłużej? Zobaczymy. Jest to jednak możliwe zważywszy, że utwór jest nr 1 na naszej liście radiowej airplay dance chart. Piosenka Sheerana nagrana w trzech wersjach i jednym oficjalnym remiksie klubowym potrzebowała 12 tygodni, aby zostać liderem.

A co więcej ciekawego na Polish Dance Chart? W Top 10 mamy kilka nowości w bardzo lekkim stylu: Pesho “Lemon Tree” (10>5) , Louis Fonsi “Echame la culpa” (9>6). W dużym natarciu są utwory disco polo, szczególnie nowe utwory Playboys i Camasutra.

Systematycznie do góry idzie nowy utwór Jax Jones “Breathe” (31>17). To znakomity kawałek i należy się spodziewać, że dotrze do top 10.

Na pozycji 26 mamy nowość i bardzo fajną przeróbkę hitu Trio “Da da da” w wykonaniu powracającej w nowym składzie formacji PeWeX.

Świetnie radzi sobie “Another Round” – utwór super składu: Nicola Fasano & Alex Guesta Feat. Mohombi & Pitbull. To pewniak na hit. Awansował kilkadziesiąt pozycji (95>28).

 

Zwracamy też uwagę na wysoki debiut formaCJI Stereotyp feat. Ania Polowczyk “Nowy start”, na 39 pozycji jako nowość.