“Prisoner” to utwór, który pojawił się w lipcu 2020 roku. Teraz piosenka dwóch ogromnie popularnych wokalistek pojawia się w postaci remiksu naszego ulubionego producenta. Oto Jax Jones remix!

Miley Cyrus i Dua Lipa dwie bardzo popularne wokalistki młodego pokolenia. Gwiazdy serwisów spełecznościowych. Oryginał będący w klimacie pop-rocka, pojawił się w 2020 roku; teraz mamy taneczny remiks, którego autorem jest Jax Jones.

 

Bardzo tanecznie i klubowo w brzmieniu już nam znanym, ale w zderzeniu w dwoma dynamicznymi wokalami, nabiera dodatkowej mocy.

“Prisoner” – firmowany przez Miley Cyrus z udziałem Brytyjki Dua Lipa – ukazał się w listopadzie minionego roku jako drugi singiel z ostatniego albumu Cyrus “Plastic Hearts”. Już w 2019 Lipa potwierdziła, że ??ona i Cyrus planują współpracę. W maju 2020 roku Lipa stwierdziła, że ??ona i Cyrus postanowiły jednak zerwać współpracę i nagrywać coś innego. Finalnie jednak wokalistki się spotkały w studio. Dlaczego tak wyszło? Podobno fani Dua Lipy naciskali na to.