jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO BLACK Jay Rock x Snoop Dogg, Peja/ Slums Attack, O.S.T.R…

PROMO BLACK Jay Rock x Snoop Dogg, Peja/ Slums Attack, O.S.T.R…

Polska muza hip-hop ciągle w natarciu! Są oryginalne pomysły, są powroty gwiazd sprzed lat. Dlatego kolejny raz więcej miejsca poświęcamy Polsce niż zagranicy, choć zaczniemy od znakomitego kawałka z importu. Jay Rock x Snoop Dogg, Peja/ Slums Attack, O.S.T.R x Laboratorium, BRO x merghani > już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Jay Rock zaprosił do zremiksowanej wersji swojego utworu legendę Snoop Dogg. Wyszło genialnie! Jay Rock przyjedzie do klubu Progresja w Warszawie 10 lutego 2019!

 


Pierwszy utwór promujący najnowszy album „25_godzin”, który ukaże się nakładem RPS Enterteyment jeszcze w tym roku. Kawałek powstał z okazji obchodów 25 lecia pracy scenicznej Rycha Peji. Znakomita muza. Taka klasyka, ale ciągle świetnie brzmi! No i buja. Brawo Peja!

 


Kolejny ciekawy kawałek z Merghani. To kolejne połączenie deep house i hip-hop. Nagranie promuje album BRO, który niebawem sie pojawi.

 


Ten kawałek to znakomite połączenie jazzu i hip-hopu. Laboratorium to legenda jazz-rocka, która powstała w 1970 roku w Krakowie i nadal zachwyca na estradach krajowych i zagranicznych. Zespół do dziś inspiruje kolejne generacje muzyków, a jego fanem jest nawet Russell Hobbs – wirtualny perkusista Gorillaz. Gościnnie pojawił się w nim jeden z najpopularniejszych polskich raperów, czyli O.S.T.R., który komentuje swój udział słowami: To jest piękne kiedy fascynacje muzyczne z dzieciństwa nagle stają się rzeczywistością. Dla takich chwil się żyje!

 

 

Podobne artykuły

na górze