PROMO DANCE Guetta x J Balvin, S.Carpenter, Neptunica

Promo dance Guetta J Balvin Neptunica Sabrina Carpenter

I w tym tygodniu nie uciekniemy od reggaeton! Dwa z proponowanych utworów spod znaku “Dance” to właśnie taki rytm. Oto promo: David Guetta x Bebe Rexha x J Balvin, Sabrina Carpenter i Neptunica > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Taki skład: David Guetta, Bebe Rexha i przede wszystkim gwiazda reggaeton – J Balvin muszą gwarantować przebój. Tak jest w tym przypadku. Całą robotę odwalił zapewne J Balvin, Bebe zaśpiewała, a co Guetta tu robi?! Pewnie firmuje całość. No cóż, oto reggaeton na maxa. Czy jeszcze dacie radę tego posłuchać?

 


Fajna francuska piosenka przyda się zawsze! Francuska, choć śpiewana po części po … angielsku. I oto taką wam polecamy. Sabrina Carpenter – Paris. Bardzo klimatyczny, ale jednocześnie taneczny utwór. Paris” to przedsmak trzeciego albumu studyjnego Sabriny Carpenter, „Singular: Act I”. Premiera krążka zaplanowana jest na 9 listopada. Artystka pracowała nad tym krążkiem przez ponad dwa lata. W międzyczasie zdążyła zostać jedną z najbardziej wpływowych młodych gwiazd muzyki pop. – Zaczynam z zupełnie innego miejsca niż przy poprzednich krążkach – mówi wokalistka.

 


Duet Neptunica jest nam już nam dobrze z kilku singli, ale ten “Jealous sun” wydaje się najlepszy. Prosta melodia i przyjemne dźwięki, łatwo wpadające w ucho, w klimacie tropical, a osadzone na reggaeton. To może się podobać.