Erosa Ramazotti fonsi

Oto kilka bardzo różnych propozycji  w klimacie lżejszej nuty, ale w różnych gatunkach. Mamy bowiem prawie jak zwykle reggaeton, mały dance house, pop oraz typową wesołą latynoską piosenkę. Eros Ramazzotti pojawia się drugi raz z Luis Fonsi, Belg – DJ F.R.A.N.K, egzotyczny Moreno Chembele, prawie hip-hopowa Bria Lee z Pitbull, oraz przebojowi braci z USA czyli Jonas Brothers.

 

Oto kolejna porcja hitów w lekkim klimacie. Na początek zaskakująca kolaboracja gwiady piosenki włoskiej Erosa Ramazotti i gwiazdy reggaeton – Luisa Fonsi.

 

Eros Ramazzotti i Luis Fonsi chyba się polubili. Obaj wystąpili razem na słynnym Festiwalu San Remo 2019, a teraz mają już drugi utwór „Por Las Calles Las Canciones” nagrany wspólnie ze znanym nam Hiszpanem Juan Magan.

 


Bria Lee ft. Fat Joe and Pitbull – One Shot to kawałek mieszający reggaeton  elemntem hip hop, ale tylko z powodu rapu. A że jest Pitbull, to jest tu wesoło.

 


Kawałek nieco inny niż wszystkie, choć słuchac tu rytm reggaeton. DJ F.R.A.N.K i przyjemnie brzmiąca wokalistka Nynde. Utwór „A Thousand Miles” sprytnie nawiązuje do tematu muzycznego ze słynnego klasyka westernowego. Frank Van Herwegen to DJ i producent z Belgii. Sprawdżcie ten utwór koniecznie.

 


Moreno Chembele znany nam jest z jednego kawałka. W krajach Ameryki Południowej staje się coraz popularniejszy. „Fallow the Leader” to typowy latynoski kawałek dance (nie reggaeton). Troche w nawet słychać nim Lambady. Idealny na Sylwestra, no, ale do tego nabliższego …  daleko.

 


Bracia Joe, Kevin i Nick rozpoczęli karierę w 2005 roku i wydali cztery albumy, które okupowały szczyt Billboard 200. W 2013 roku Jonas Brothers zawiesiło działalność, a każdy z artystów skupił się na solowych projektach. Powrót formacji został ogłoszony 28 lutego 2019 i wywołał olbrzymią falę entuzjazmu wśród fanów. Mają już pierwsze znakomite wyniki na listach przebojów z utworem „Sucker”, a tu mamy najnowszy „Cool”, który mimo,że tempo ma wolne można uznać za taneczny ze względu na jego mocno zaakcentowany rytm.