jesteś tu
Główna > PROMO > WEEKEND PROMO RÓŻNE> Sak Noel – KSHMR – Tiesto – Hardwell – Cosmic Gate – Deeplight – Sound’n’Grace

WEEKEND PROMO RÓŻNE> Sak Noel – KSHMR – Tiesto – Hardwell – Cosmic Gate – Deeplight – Sound’n’Grace

Tutaj znajdziecie nasze rekomendacje w zakresie różnej nowej muzy z tego tygodnia, choć także z beatem house. Miło posłuchać takiego funky house po polsku. Brawo za ten udany pomysł! Chodzi o nowy utwór Sound’n’Grace. Mamy t ciekawostkę, bo autorem jednego z utworów jest Tony Catania – twórca słynnego hitu (1994) Scatmana.  Utwóry SAK NOEL – KSHMR – TIESTO – HARDWELL – COSMIC GATE – DEEPLIGHT – SOUND’n’GRACE dostęne już na promo w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Eksperyment w postaci zaaranżowania nagrania Sound’n’Grace w klimacie house wypada bardzo fajnie. Miło posłuchać takiego funky house po polsku, bo bo zostało to zrobione zgrabnie. Grajcie, grajcie, bo to nasze polskie!

 

Sak Noel zaskakuje nas lekkim tanecznym raggatonem. Ostatnio bowiem rytm bywał ten sam, ale był opakowany na ostre klubowe brzmienie. Tym razem oprócz Salvi, który współtworzył z Sak Noel poprzednie jego utwory , towarzyszy im niezły wokalista Mailer.

 

Ta propozycja na pewno zainteresuje fanów brzeń big room. Co prawda remix nagrania „Power” Hardwell & KSHMR duetu Lucas & Steve przypomina po cżęści pewien inny znany starszy utwór, niemniej jednak jako całość to chyba najciekawsza mocniejsza pozycja w tym tygodniu.

 

Podobnie jak w przypadku ostatniego nagrania Hardwella, tak i Tiesto & KSHMR publikują dwa nowe remiksy do utworu „Harder” dedykowane oczywiście do big rooms. My polecamy Yoel Lewis remix, ale drugi tez jest niczego sobie > Maurice West Remix.

 

Ten utwór współtworzył Tony Catania, którego być może pamiętacie, bo napisał słynny hit „Scatman” (1994). Oryginał ten nowej piosenki to utwór spokojny, a my polecamy jeden z remiksów, w którym znajdziecie bardzo ładnie złozony aranż. Słuchac w nim trochę Jonasa Blue, trochę brzmień tropical z lekkim beatem deep. MOże się to podobać. Warto posłuchać!

 

Kawałek włoskich producentów Salento Guys to przyjemna mieszanka tropical, dance i house. Panowie pochodzą z miejscowości Salento i stąd taka nazwa. Natomiast duet Paki & Jaro pochodzi z Turynu. Wokalnie wspomaga ich murzyński artysta The Kemist. Bardzo przyjemny pogodny kawałek, w którym słychać też nieco brzmienia JOnasa Blue.

 

Kiedy pod koniec lat 90-tych, dwóch niemieckich DJ’ów i producentów Claus Terhoeven i Stefan Bossems powoływało do życia projekt Cosmic Gate, nikt nie spodziewał się jak wielki będą mieli wpływ na rozwój sceny klubowej. Utwory takie jak „Exploration Of Space”, „Fire Wire”, „Back To Earth” czy „The Truth”, to już prawdziwe klasyki muzyki trance, które zna niemal każdy wielbiciel tej odmiany elektronicznych brzmień. Pomimo wielu lat aktywności wciąż są na topie, a ich popularność rośnie z każdym kolejnym miesiącem. Doskonałą formę potwierdzają swoim najnowszym albumem pt. „Materia”, który od września dostępny jest na półkach sklepowych. Po sukcesie singla „Tonight”, przyszedł czas na „Bigger Than We Are”. Ten ciekawy kawałek z wokalem Erica Lumiere, dostępny jest w wersji oryginalnej oraz extended.

 

Tu coś dla fanów big room i bounce. Kawałek z Australii, gdzie ciągle popularna jest podkręcona pompka.

 

MAKJ to amerykański producent Mackenzie Johnson. Mimo, że zaliczyć go można do tzw. światowej drugiej ligi ma bardzow iele bookingów na całym świecie. Dowodowem na to jest ilość labeli, z którym pracuje: Revealed RecordingsSpinnin’ RecordsUltra RecordsJuicy Music, Hysteria Records, Doorn Records, Diffused Records. Nowy utwór to mieszanka wielu styli od trap, house po pop music. Dodatkowym plus jest wokal niejakiego Matthew Santosa. 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze