PROMO > Hardwell & Austin Mahone - Creatures Of The Night

Pojawiła się ciekawa paczka remiksów do nowego utworu Hardwell, który nagrał z amerykańskim wokalistą. PROMO > Hardwell & Austin Mahone – Creatures Of The Night > dostępne już w serwisie www.digitaldj.pl

 

Polecamy utwór “Creatures of the Night”. Chodzi o Hardwella.

Współpracował z takimi producentami, jak Tiësto, Showtek czy Nicky Romero. W 2011 roku pierwszy raz pojawił się w rankingu DJ Magazine, zajmując 24 miejsce, plasując się między Steve’em Angello i Artym.

W 2010 roku założył własną wytwórnię płytową pod nazwą Revealed Recordings, która wypromowała takich wykonawców, jak Dannic, Dyro czy Jordy Dazz. 2011 rok był czasem, kiedy zyskał największy rozgłos i uznanie w środowisku elektronicznej muzyki tanecznej, a następnie podjął współpracę z wykonawcami muzyki electro i progressive house, oraz wystąpił na takich festiwalach muzyki elektronicznej, jak Tomorrowland, Ultra Music Festival, Creamfields czy Electric Zoo. W tym samym roku rozpoczął realizację własnej audycji radiowej “Hardwell On Air“.

W 2012 roku w rankingu DJ Magazine zajął szóste miejsce. W 2013 oraz 2014 roku zwyciężył w zestawieniu zyskując tytuł najpopularniejszego DJ-a na świecie, w 2015 uplasował się na drugim, w 2016 na trzecim, a w 2017 roku na czwartym miejscu.

Zainteresowanych odsyłamy do ciekawego filku o nim “I Am Hardwell”. Wydano go DVD.

 

Najnowszy singiel Hardwell z wokalistą Austin Mahone to urozmaicona mieszanka house, club, future i trap. Najciekawszą wydaje się wersja Charming Horses  w spokojnym, pełnym ciekawych brzmień, deep house.

 

 

Również ciekawy wydaje się remix duetu producenckiego  PBH & Jack Shizzle w spokojnym tempie, ale większą dawką energii, bo producenci użyli nieźle brzmiącego sampla electro.

 

 

 

Kompletny wykaz wersji:

  • Luca Testa Extended Edit
  • Snareskin Remix
  • Sebastien Extended Edit
  • PBH & Jack Shizzle Extended Edit
  • Madison Mars Extended Edit
  • Charming Horses Remix