jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Hardwell feat. Conor Maynard & Snoop Dogg – How You Love Me > piosenka zamiast klubowego sztosu!

Hardwell feat. Conor Maynard & Snoop Dogg – How You Love Me > piosenka zamiast klubowego sztosu!

Nowy singiel tego producenta zaskakuje. Okazuje się bowiem, że dołącza do grona klubowych producentów, takich jak np. David Guetta, którzy jak to mówimy weszli w tzw. komercję. Hardwell i jego nowy utwór to taka piosenka, a nie klubowy sztos.


Oto fragment jego utworu „How do You Love”, który dziś ma światową premierę.  Znakomity holenderski electro house’owy didżej i producent Hardwell przygotował nowego singla, który można określić „piosenką”. Gościnnie pojawiają się w niej Snoop Dogg i ConorMaynard.

Pochodzący z Bredy, Robbertvan de Corput, jak naprawdę nazywa się Hardwell, przygotował mocny przebój silnie inspirowany tropical popem. Mający doświadczenie w pracy z takimi tuzami muzyki popularnej jak Craig David czyJason Derulo Holender uznał, że do utworu pasować będą dwaj artyści, którzy sąna zupełnie innym etapie kariery – zaliczany do młodego pokolenia brytyjski aktor i piosenkarz ConorMaynard (m.in. musical „Kinky Boots”) oraz legenda hip-hopu oraz utalentowany aktor Snoop Dogg

Hardwell

30-letni Hardwell oprócz bycia didżejem i producentem, jest też właścicielem wytwórni płytowej, a takżecenionym twórcą filmów dokumentalnych. Dużo czasu poświęca też na działalność charytatywną oraz wspiera globalne inicjatywy edukacyjne dla dzieci. Oprócz współpracy ze wspomnianymi Craigi David i Jason Derulo może pochwalić się remiksami dla Rihanny, Moby’ego, The Wanted i Coldplay. Występował na największych festiwalach z Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland i Lollapalooza na czele. A także podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie. 

Klipy Hardwell a na kanale na YouTube obejrzano ponad 844 mln razy. Na jego koncie są nominacje do MTV European Music Awards, drugie miejsce w plebiscycie DJ Mag na najlepszego didżeja 2016 roku, sześć nagród IDMA (w tym dla najlepszego didżeja). W 2017 roku powędrowało do niego wyróżnienie „Best International DJ” podczas Ibiza DJ Awards. 

Conor Maynard

ConorMaynard z Brighton pierwsze większe sukcesy odniósł w 2012 roku (nagroda MTV dla najlepszego debiutanta). Potemprzyszedł debiutancki singel „Can’t Say No” (13 mln streamów). Dziśkanał Connora na YouTubie subskrybuje ponad 8 mln userów. Zamieszczone na nim klipy odtworzono ponad 1,4 mld razy.

Popularnością cieszyło się zwłaszcza wykonanie hitu Eda Sheerana „Shape Of You” wraz z The Vamps  (94mln obejrzeń). W serwisie Spotify każdego miesiąca jego piosenek słucha 12 mln słuchaczy. Obecnie jego głównym zajęciem jest występowanie w broadwayowskim musicalu „Kinky Boots” (sześć nagród Tony). 

Podobne artykuły

na górze