DJ Promo letni chamski podryw Dziewczyno z Rzabki

Polskie przeboje zaczynają powstawać w rytmie reggaeton. Raz to wychodzi lepiej, raz gorzej. Oto kilka tych udanych przykładów, których przybywa z tygodnia na tydzień. Do tego mamy coraz więcej klimatów w stylu Hip-hop-house, a więc takiego połączenia, które wypromowali u nas twórcy “Rozovoje vino”. Oto DJ Frodo x Tymek, Liza, Kacper Pluta i Letni Chamski Podryw x Nowator.

 

 

 

 

Niezły remiks wykonał Mandee do nagrania uczestniczki programu “The voice Kids”. Amelia i “Nie pozwolę Nam się bać” nabrał bardzo przebojowego i co ważne tanecznego klimatu tropical house. Niestety nie ma żadnego odsłuchu zewnętrznego. Tylko w serwisie.

 

Można to nazwać odgrzewanym kotletem, ale naszym zdaniem w “Dobry Plan” jest jakość, brzmi to znakomicie. Tymek tym razem z DJ Frodo.

 


Oto mamy kolejny reggaeton po polsku. Całkiem przyzwoicie zrobiony kawałek”Tu i teraz” . Liza to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek muzyki cygańskiej w bardzo już wakacyjnej produkcji.

 


Duet Letni Chamski Podryw tym razem we współpracy z Nowator. “Dziewczyno z Rzabki” ma wesoły tekst i w tle reggaeton-hopowy aranż. I Nowator wypada tu bardzo dobrze. Warto pograć!

 


Bardzo przyzwoicie zrobiona produkcja pop dance, choć nie jest może zrobiona tak “pod nóżkę”. Warto zwrócić uwagę na tego wokalistę, bo Kacper Pluta pokaże się jeszcze nie raz z dobrej strony.

 


A jak się pisze przeboje widać na przykładzie tekstu utworu Letni Chamski Podryw. Oto fragment.

…. dziewczyno z żabki
dziewczyno z żabki
chciałbym zostać zięciem twojej matki
dziewczyno z żabki
dziewczyno z żabki
pójdziemy na randkę jak wolne se załatwisz

dziewczyno z żabki
dziewczyno z żabki
chciałbym zostać zięciem twojej matki
dziewczyno z żabki
dziewczyno z żabki
pójdziemy na randkę

hot-doga mi daj!
ty hot-doga mi daj
hot-doga mi daj

wchodzę na zakupy widze ciebie
dla mnie żabko zawsze jesteś numer jeden
lubię chwile kiedy dajesz mi na krede
wiesz, że oddam choć reprezentuję biedę

….