Promo Polska Retrospektakl Sachiel Cleo Łobuzy

Oto cztery nasze polskie typy bardzo różnorodne stylistycznie. Od reggaeton po folk po polsku, ale w każdym przypadku tanecznie. Oto nowe utwory: Łobuzy, Cleo, Retrospektakl i Sachiel > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Poznajcie premiery polskiej muzyki tanecznej, także tych nieznanych bliżej wykonawców , jak np. Retrospektakl…

Łobuzy kolejny raz potwierdzają, że nie sa grupą jednego sezonu czy przeboju. Zaczęli od disco polo, ale przy takim dystansie jaki mają do muzyki stać ich na kolejne eksperymenty. Tym razem jest to reggaeton, ale potraktowany jak wczesniej disco polo, z tzw. przymróżeniem oka. To owe “przymróżenie” to po prostu luzacki tekst z humorem. Może nie będzie to takich wielki hit jak “Ona Czuje We Mnie Piniądz”, ale na pewno się spodoba.

 


Duet Sachiel zaczynał już w 2013 roku. Od początku eksperymentował i mieszał style muzyczne jak Pop i Hip-Hop. Ich siągnięciem było wyróżnienie na ,,Festiwalu Form Muzycznych” . W styczniu 2014r Grupa Sachiel stanęła na scenie programu ,,Must Be The Music” w efekcie końcowym wygrywając program. Potem były kolejne piosenki. Na najnowsza to wynik zainteresowania muzyką dance. W tym przypadku latino. Producentami utworu są Alchemist Project co gwarantuje jakość “Ponad chmurami”.

 


Ten utwór może przydać się na taki event jak np. wesele. “Wino” to singiel promujący debiutancki album zespołu Retrospektakl pod tym samym tytułem. To współczesna odsłona nurtu piosenki autorskiej z wrażliwym tekstem. Muzyka, która jest trochę z wczoraj a trochę z jutra, która zagląda ludziom w okna, podróżuje do s?wiata ulotnych kadrów, deja vu, magicznych miejsc i prostych historii. Wszystko zaklęte w autorskich tekstach i muzyce autorstwa: Maria Holka i Alek Baszun. Ich piosenki to spontaniczny mix gatunków takich jak: folk, jazz, pop, piosenka poetycka. Zespół jednak nie trzyma się sztywno żadnego z nich, kreując swoje własne brzmienie. Premiera ich płyty – 16 listopada 2018.

 


Cleo przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Z okazji 50 milionów wyświetleń jej poprzedniego singla ?Łowcy gwiazd?, na kanale wokalistki na YouTube pojawił się nowy remiks singla utrzymany w klimacie zbliżonym do r’n’b.