Promo Polska Lanberry, Sławomir, MarcePani, Rosalie., Wetty

Nie ma tygodnia, aby coś tanecznego polskiego, do tego godnego uwagi, można było “wrzucić na ucho”. Tak było w minionym tygodniu. Oto nowe promo Lanberry, Sławomir, Sun Dealers ft. MarcePani, Wetty ft. Anna Polowczyk i Rosalie. > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Nowy utwór tej wokalistki na pewno jest taneczny. To nas bardzo cieszy, bo ta nie tak dawno debiutująca artystka wyrasta na gwiazdę pierwszej ligi. “Nie ma mnie” zaczuna się w pierwszych taktach melancholijnie, ale dalej już czuć taneczny feeling i stopę. Teledyski Lanberry mają ponad 53 miliony wyświetleń na Youtube! Jej ostatnie single ?Ostatni most? oraz ?Gotowi na wszystko?(feat. Feel) pokryły się Złotem, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej rozgrywanym utworem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku!

Lanberry nie tylko zapowiada drugi studyjny album pt. ?miXtura?, ale też wydaje nowy singiel promujący wydawnictwo! ?Nie ma mnie? to kolejny, po anglojęzycznym ?Heart of Gasoline? utwór który rozgrzeje słuchaczy tej jesieni!
Do utworu powstało Lyric Video w warstwie wizualnej nawiązujące do tematu przewodniego nadchodzącego wydawnictwa – przełomu lat 80. i 90.! Płyta ?miXtura? ujrzy światło dzienne już 9 listopada!

Sławomir zdecydowanie chce uciec od disco polo. Coraz lepiej mu się to udaje, ale czy fani mu na to pozwolą. Oto jego najnowszy teledysk i Jego “ukłon” w kierunku muzyki reggae. Jak zwykle z żartobliwym tekstem.

 


Wokalistka nam w ogóle nieznana. Rosalie. (z kropką na końcu) śpiewa znakomicie. Sama produkcja to także dobra robota, a zrobić przyzwoite r’n’b / pop – po polsku nie jest łatwo. Niejaki Suwal (Piotr Suwalski) jest producentem. Oczywiście wolelibyśmy jakiś szybszy klimat, ale i tak mamy tutaj równą czytelną stopę. Warto posłuchać, bo wróżymy Rosalie. wielką przyszłość…  Klip promujący debiutancki album Rosalie. “Flashback”.

 


Funky House made in Poland zrobione naprawdę z wyczuciem. Wetty to poznański DJ i producent, we współpracy z wokalistką Anna Polowczyk. Pozytywny przekaz, uśmiech, wolność i niewinna młodość, to wszystko zawarte w jednej piosence. Odrobina elektroniki i zmodyfikowana stopa i były taneczny mega hit. Zabrakło więc czegoś, ale całość warta przynajmniej posłuchania.

 


Całkiem udana próba połączenia polskiego wokalu z muzyką dance, funky, a nawet chwilami House. MarcePani aka Marcelina Kopyt to absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej na kierunku Wokalistyka Jazzowa. Nic więc dziwnego, że śpiewa na przyzwoitym poziomie, ale widać, że czuje House Music. Do tego subtelnie ujęty w tle saksofon. Też świetna robota. Brawo!

Szkoda tylko, że niewiele można się dowiedzieć o Sun Dealers. To chyba dwóch facetów, którzy zrobili przyzwoitą produkcję, ale jeszcze nie potrafi zadbać o swój wizerunek w sieci, a warto umieścić choćby podstawowe info o sobie.