jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO HOUSE Duke Dumont, DJ Antoine, Ummet Ozcan, Hardy Becker …

PROMO HOUSE Duke Dumont, DJ Antoine, Ummet Ozcan, Hardy Becker …

W tym tygodniu mamy dla Was solidną dawkę House Music. Aż było trudno wybrać, mimo, że do posłuchania sporo nieznanych nazw artystów. Duke Dumont, DJ Antoine, Ummet Ozcan, Hardy Becker, Alpharock, Curtis Alto, Mike Williams > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Po przebojowym „Inhale”, czas na kolejny hit parkietów od Duke Dumont. DJ i producent zaprezentował nowy utwór „Runway”. W kawałku słyszymy pulsującą linię basu, energetyczne klawisze oraz sample z utworów Robbie’ego Tronco – „Runway as a House” oraz „Walk 4 Me”. Duke Dumont ma w dorobku ponad miliard streamów oraz platynowe single, które okupowały szczyty list przebojów – „Need U (100%)” i „I Got U”. Ten nowy kawałek wyraźnie inspirowany jest oldschool. Bardzo to nas cieszy. Sięgajcie po to! Warto, choć to ambitniejsza muza!

 


Nie da się ukryć , że ta produkcja DJ Antoine powstała z inspiracji hitem „Rozovoye vino” Allj & Feduk. Nawet bass jest ten sam … Gościnnie: Kidmyn, Armando & Jimmi The Dealer

 


Nagranie nieznanego jeszcze producenta Alpharock, które coś w sobie ma. Kojarzy się nieco z hitami Axwell ^ Ingrosso. Pod ta nazwą ukrywa się 23-letni producent z Holandii – Jeffrey Len. Label: Spinnin Records.

 


Jeszcze jeden utwór (także Spinnin Records) nieznanego wykonawcy. Formacja Curtis Alto w pięknym instrumentalnym kawałku „Clear Vision”. Pod tą nazwa ukrywa się trzech producentów z Belgii. Ciekawy nieco tajemniczy wokal w niedużej ilości.  Progresja. Energia. To coś nowego! Oryginalna muza.

 


Mike Wiliams i jego kolejny prosty kawałek z charakterystyczną melodyjką. Oczywiście Future House. Gdyby nie taki aranż można by to nazwać muzykę Dance ze względu na prostotę linii melodycznej. Ale gość jest obecnie mega popularny.

 


Ummet Ozcan & War „Low Rider” to kawałek w stylu Ofenbach. Słychać to. Trochę tzw. muzyki vintage na tle muzy house. Fajnie wygenerowany klimat retro. Połuchajcie tego !!!!!  To niesamowite! Kiedyś robił ostrą muzę progressive house, a teraz takie lekkie kawałki. Label: Spinnin Records

 


Bardzo udany kawałek producenta z Niemiec – Hardy Becker – w stylu vocal sax house czyli z saksofonem, co oczywiście zrobiło klimat temu kawałkowi. Do tego bardzo chwytliwy wokal typu „u na na”. Sprawdźcie to koniecznie! Jest klimat!

 

 

Podobne artykuły

na górze