pulsedriver-remix-radiorama-chance-to-desire

Potentat w muzyce Italo Disco – firma ZYX Music – kontynuuje odświeżanie hitów tego gatunku. Czasem są to nawet mniej znane tytuły, ale ten tytuł pewnie kojarzycie. To “Chance to desire”.

 

Choćby z tego, że “Chance to Desire” opisywaliśmy już w ubiegłym roku, przy okazji odświeżenia. Wtedy był to cover, a dziś Pulsedriver remiks.

 

W 2023 roku pokawił się cover Movetown, a dziś mamy oryginalne ścieżki Radiorama (1985), które zremiksował Pulsedriver. Nadał im szybsze tempo, ale producent nie przesadzał z nowymi brzmieniami, bo starał się zachować klimat lat 80-tych.

Przypomnijmy, utwór “Chance to desire”, napisali Aldo Martinelli i Simona Zanini znani wcześniej z takich projektów Italo Disco jak Martinelli, Raggio di Luna czy Topo & Roby. Piosenkę zaśpiewali Simona Zanini oraz Marco Bresciani.

Pamiętacie go? 

To prawdziwy weteran EDM. Naprawdę nazywa się Slobodan Petrovic Jr. . Urodzony w niemieckim Szlezwiku-Holsztynie, ale mający korzenie w Bośni i Hercegowinie. Gdy miał 15 lat zaczął grać jako DJ w klubach młodzieżowych i na imprezach. W 1993 roku pod różnymi pseudonimami zaczął produkować własne piosenki, które szybko stały się prawdziwymi klubowymi hymnami.

W 1997 roku narodził się projekt Pulsedriver, a początku nowego stulecia producent założył wytwórnię AQUALOOP RECORDS, którą pamiętają nie tylko DJ’e, ale i fani muzyki tanecznej.

Swoimi energicznymi występami na żywo i ekscytującymi transmisjami na Twitch Pulsedriver nieustannie inspiruje swoją publiczność. Jego wyjątkowy sposób zamiatania mas jest legendarny i czyni go prawdziwą ikoną sceny muzycznej.