raye natalie don't punctual remix

Punctual – nazwa dzisiejszych zwycięzców naszego cotygodniowego plebiscytu na najciekawszy remiks tygodnia znana jest niewielu osobom. Poznajmy autorów remiksu utworu RAYE “Natalie don’t”.

Punctual to dwaj producenci John Morgan i William Lansley. Pochodzą z Bristol w Wlk.Brytanii. Nie są nowicjuszami, bo możecie ich znać z remiksu utworu “Younger” dla Jonas Blue x HRVY i kilku innych.

 

To już kolejny remiks tej artystki, który wygrywa w naszym plebiscycie. Poprzednio było to w przypadku DJ Regard.

RAYE skomponowała utwory dla takich gwiazd jak John Legend, Major Lazer, Charli XCX, Little Mix, Hailee Steinfeld, Quavo, Normani, Ellie Goulding, Jax Jones, Khalid, 6LACK czy Jessie Reyez. Współpracowała z największymi songwriterami i producentami we współczesnej muzyce pop, w tym m.in. Davidem Guettą, Diplo, Bloodpop, Andrewem Wattem, Jin Jinem, Kamille, Julią Michaels, Fraserem T Smithem, Fredem Ballem czy Justinem Trantorem.

Zajęła trzecie miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2017. Otrzymała nominację do BRIT Award za singiel nagrany z Jaxem Jonesem. Jej ?Decline? spędziło 8 tygodni na rotacji A w BBC Radio 1. Pod koniec 2018 RAYE wydała drugą EP-kę, ?Side Tape?. W przeszłości występowała m.in. z Ritą Orą i Halsey. Z czasem zaczęła karierę solową, a nie jako artysta towarzyszący dla gwiazd. Jej ostatni utwór to właśnie “Natalie don’t”.

Prawie równorzędne oceny zyskał polski duet producencki Dance 2 Disco.

Ciekawostką na pewno jest kolejny remiks utworu legendarnej grupy The Rolling Stones. Na #5. Tym razem jednak nie jest typowo klubowy klimat jak w przypadku Alok.

 

Top 10 remix tygodnia

  1. Raye Natalie Don’t Punctual Remix 4,00
  2. D-Bomb Jesteś ideałem Dance 2 Disco Retro Mix 3,90
  3. Sophie J Lose Control Soulshaker Club Mix 3,33
  4. Walden feat. Moses York Lyter (I Feel Alive) Sentinel Extended Remix 3,25
  5. The Rolling Stones, Jimmy Page Scarlet The War On Drugs Mix 3,17
  6. Alex Gaudino, Jerma Pres feat. Lil Love Little Love Arno Cost Extended Remix 3,13
  7. Sophie J Lose Control Andy Galea Remix 3,00
  8. Croatia Squad Prepare For The Night Yvvan Back Remix 2,40
  9. Tove Lo Sadder Badder Cooler King Arthur Remix 2,33
  10. Loud Luxury feat. Brando Gummy Cheyenne Giles Extended Remix 2,00