Tommie Sunshine remix promo Zimna Lufa remix

Trafiła nam się niespodzianka z końcem tygodnia – pierwszy oficjalny remiks do hitu Calvin Harris „Giant”! Ale prawdziwą gratką dla ucha jest remix kultowego już chyba (można tak powiedzieć) producenta – Tommie Sunshine. Gość zrobił mega robotę! Nie mniej nas cieszy, że pewien polski producent też zrobił dobrą „sztukę” do nowego utworu Stachursky. To DENN.

 

 

 

 

Ten remiks na pewno wzbudzi wasze naturalne zaciekawienie. Bo co można jeszcze wykrzesać z tak znakomitego oryginału „Giant„. Na pewno można wykrzesać klubową energię i to właśnie zrobił Robin Schulz w pierwszym oficjalnym remiksie nagrania Calvin Harris. Nie słychać tu czegoś bardzo kreatywnego, jest za to dobra robota i … topowe nazwisko, które gwarantuje zainteresowanie.

  • Robin Schulz Remix 03:13

 


W paczce remiksów mało znanej u nas wokalistki Teyana Taylor „WTP” znaleźliśmy świetne remiksy. Zwłaszcza ciągle kreatywny Tomie Sunshine. Tyle tu pomysłów, że „czacha dymi”. Posłuchajcie koniecznie!

  • Zookeeper Remix 02:42
  • Junior Sanchez Ballroom Banji Remix 05:20
  • Junior Sanchez Deep In The Sheets Remix 04:56
  • Tommie Sunshine & Slatin Remix 04:42

 


Leandro da Silva dołożył swój brazylijski klimat do oryginału Oliver Heldens „Fire in my soul”, choć tym razem „pojechał” mocno. Dodał nawet „agresywną elektronikę”.

  • Leandro Da Silva Remix 03:56

 


Mało znany wykonawca – Prospa, mało znany autor remiksu – ABSOLUTE. Nie szkodzi. Za to całkiem zgrabnie nawiązujący do czasów oldschool. Ci co pamiętają te czasy, od razu to usłyszą. Prospa to duet producencki z Wlk.Brytanii. Remiksowali ostatnio utwór Ten Ven. Pod nazwą ABSOLUTE ukrywa się ich kolega – rodak – Anthony McGinley.  Trochę przydługi ten remix.

  • ABSOLUTE Remix 07:00

 


Jak zremiksować oryginał tego utworu? To pytanie zadał sobie DENN, który drugi raz zmierzył się z utworem Stachursky, remiksując go. Od razu słychać, że pomysł jak zremiksować oryginał „Zimna lufa” jest trafiony. DENN zachował strukturę rytmiczną, dołożył bas na stopie i progresję, przez co ta wersja zyskała na energii, tak potrzebnej do tańca.  I jeszcze jedno. Wykręcił całkiem ciekawe brzmienie solówki. Brawo, bo to krok do przodu względem poprzedniego remiksu czyli do „Angelina”.