rest in pieces, Vamero, Sam Gray

Duet VAMERO od ubiegłego roku jest bardzo aktywny, bo właściwie co miesiąc dostarcza nam coś nowego, wydanego przez swój label lub innego wydawcę. Dziś mamy ich kolejną kolaborację z wokalistą o charakterystycznej barwie głosu. W “Rest in pieces” występuje Sam Gray.

 

Gdy zrobi się taki hit jak “Rise up”, to trudno potem mu dorównać, ale VAMERO próbują. 👍🙂 Ich już dość bogaty dorobek pokazuje zamieszczony na dole top 10. Oto “Rest in pieces”, w którym pojawia się Sam Gray (wyżej na foto w środku).

 

 

Andy Dust i DJ Vicero to przykład udanej kooperacji polsko-niemieckiej, a także potwierdzenie, że muzyka nie zna granic. Dziś , dzięki internetowi można tworzyć  prawdziwie światowe kooperacje. Mamy tego wiele przykładów.

W “Rest in pieces” trzymają się swojego stylu , a właściwie klimatu, bardzo melancholijnego, ale ciągle tanecznego. Ciągle jest to coś między stylistyką deep, a slap house, czasem mniej, czasem więcej “podkręcony”. Uroku piosence na pewno nadaje wokal Sama Graya.

Jak sami mówią o tym utworze…

 • ?Napisaliśmy to z perspektywy kogoś zakochanego i chętnego do uratowania
  związek, który jest na skałach. W nierozwiązanej dynamice jest desperacja, aby uzyskać przejrzystość, odkrywczą serce bohatera nie spoczywa w kawałkach, w jakich znajduje się ta sytuacja. Myślę, że wszyscy możemy się z tym utożsamić mieć pewne uczucia i wiedzieć, czy są one odwzajemnione i warte trzymania?.

O wokaliście

Sam Gray to wielokrotnie nagradzany piosenkarz, autor tekstów, ale też multiinstrumentalista i producent. Jest współtwórcą  takiego hit jak ?Takeaway? (z The Chainsmokers -ponad 600 milionów odtworzeń), ale u nas furorę zrobił inny. To ?Tell It To My Heart? – utwór, który napisał z duetem Meduza. Sam 2022 rok zamknął międzynarodowym hitem ?Woke Up In Love? , który firmują Kygo, Gryffin i Calum Scott.

Digital DJ VAMERO Top 10

 1. VINAI feat. Vamero – Rise Up[Extended Mix]
 2. VINAI & VAMERO feat. Chris Crone – That Way[Original Mix]
 3. Mowe & Vamero – Game[Radio Edit]
 4. Vamero x Tribbs x Philip Strand – Ghost[Extended Mix]
 5. Martin Jensen x Vamero & Gibbs – What A Night[Extended Mix]
 6. Vamero & Lizot – Bleeding Love[Radio Mix]
 7. Kush Kush x Vamero x Marmy – Cadillac[Extended Version]
 8. Vamero – Speed Up My Heart[Extended Mix]
 9. Vamero x Bluckther x Able Faces – Clarity[Extended Mix]
 10. Vamero, IMKK – Thong Song[Extended Mix]