Run Into Trouble alok bastille

Po krótkiej przerwie znów pojawia się Alok, tym razem z Bastille. Ta kolaboracja producentów z różnych półek muzycznych zaowocowała tanecznym “Run in Trouble”.

 

 

 

Alok ciągle gotowy  “do wynajęcia”. Tym razem pracuje z grupą Bastille. Efektem tej współpracy jest singiel ?Run Into Trouble?.

 

Pozytywnie zaskoczył mnie Alok tym singlem, taki lekki, nieco przypomina mi stylem niektóre produkcje Filatova i Karasa. Mieszanka dwóch różnych typów producentów zaowocowała całkiem lekkim kawałkiem ?Run Into Trouble?.

 

Mówią o współpracy:

Alok

  • Jestem fanem Bastille od samego początku. Możliwość pracy z Danem i chłopakami przy ?Run Into Trouble? była przezabawnym doświadczeniem! Chcieliśmy połączyć nasze style, ale też wzajemnie zanurzyć się w swoich brzmieniach i popchnąć ten utwór nieco dalej. Dan zrobił świetną robotę z wokalem i mam nadzieję, że singiel spodoba się wam tak samo jak nam.

Bastille

  • Uwielbiamy melancholijne bangery, więc czas spędzony na pracy nad ?Run Into Trouble? z Alokiem był wspaniały. Dzięki niemu w piosence zagościła euforia. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli grać tę piosenkę na żywo.

I tu ciekawostka, bo Bastille w wydaniu koncertowym pojawi się w Polsce. Zespół wystąpi 22 listopada 2022.

Alok i Dan Smith nie tylko świetnie dogadują się w studiu nagraniowym, ale łączy ich również zaangażowanie w działalność ekologiczną. Dan napisał niedawno ścieżkę dźwiękową do dokumentu ?Devil?s Breath? w reżyserii laureata Oscara Orlando Van Einsidela. Film opowiada o zmianach klimatu. Alok wystąpił z kolei na koncercie Global Citizen.

O Aloku pisaliśmy niezliczona ilość razy, a o Bastille nie. Ma na koncie trzy albumy #1 UK, dwie nominacje do Grammy i dwie do American Music Awards. Dan Smith w przeszłości wielokrotnie współpracował z artystami muzyki dance, a efektem tych działań był chociażby wielki hit ?Happier? nagrany z Marshmello, który dotychczas doczekał się ponad 9 miliardów streamów.