ride with me tungevaag kid ink

. ToTen norweski producent jest bardzo aktywny wydawniczo, ale ostatnimi czasy nie przekonał nas szczególnie żadną swoją produkcją. Do dziś, bo „Ride with me” wziął znanego sampla, zaprosił rapera i wykręcił coś ciekawego muzycznie.

 

Do tej pory ten producent z Norwegii najlepiej się u nas pokazał z hitu „Wicked Wonderland”. Było to jednak dość dawno, bo 7 lat temu. Polecamy, nie tylko fanom Hip hop, utwór „Ride with me”, którego zaletami są, oprócz znanego (i dość często wykorzystywanego) sampla „Better off alone„, porywający rap oraz znakomita mieszanka elektronicznych dźwięków Future i Trap.

Martin Tungevag znany zawodowo jako Tungevaag, to norweski DJ i producent muzyczny, który zajął 92 miejsce na liście DJ Mag Top 100 DJs. Działa już 10 lat. Odniósł sukces w Europie, Azji i Ameryce Południowej z elektronicznymi utworami. To np. „Samsara 2015”, „Wicked Wonderland”, „All for Love”, „Bad Boy”, „Dance”, „Peru” i „Play” razem z K. -391, Alan Walker i Mangoo. Ostatnio jest bardzo aktywny wydawniczo.

Tungevaag mówi:

Ride With Me to jeden z najfajniejszych utworów, nad którymi ostatnio pracowałem. Kiedy wpadliśmy na pomysł wykorzystania klasycznej, lepszej melodii Alice Deejay „Better off alone”. Pomyśleliśmy o umieszczeniu w projekcie jakiegoś kultowego rapera, takiego jak Kid Ink, a on absolutnie to urzeczywistnił.

Właśnie świetnym pomysłem jest w „Ride With Me” wykorzystanie amerykańskiego rapera i wokalisty, którego powinniście znać. To Kid Ink. Ma na swym koncie takie hity jak „Show Me” (feat. Chris Brown) i „Promise” (feat. Fetty Wrap), ale u nas furorę zrobił w 2015 roku z „Worth It”, z Fifth Harmony.