play House Promo Jake Tarry Elenoir

Pięć i tylko pięć utworów możemy tu zrecenzować, czasem może nawet krzywdząc jakiś znakomity utwór. Cóż, coraz częściej tak bywa, bo muzyka House ma swój bardzo kreatywny etap.  Digital Farm Animals & Gaullin,  Madison Mars, Adriano Pepe, Gary Caos i Gabry Venus i Tungevaag.

 

Oto przykład współpracy artystów z różnych rejonów Europy. Znany nam z utworu “Moonlight” litewski producent Gaullin (Linas Gaudutis) stworzył utwór “Ballin” razem z pewnym znanym Brytyjczykiem. Digital Farm Animals to bardzo znany producent, kompozytor i wokalista mający już na swym koncie single z Sigala i Cash Cash. Nazywa się Nicholas James Gale.

Ich wspólny kawałek zrobiony jest z pomysłem, słychać tu kilka oryginalnych pomysłów brzmieniowych. Dobra robota!

 


Madison Mars  – ten estoński DJ i producent – pokazuje nam, że potrafi robić nie tylko dobre covery. Madis Sillamo (tak się nazywa) zrobił kawałek może o banalnym tytule “Let You know”, ale całość jest bardzo dobrze skonstruowana. Lekko pompujący house plus ładny wokal bardzo dobrze korespondują ze sobą.

 


Adriano Pepe to producent z Włoch,którego znamy z utworu “To be in Love”.  Teraz mamy nowy, który od razu zapadł nam w ucho, głównie dzięki oryginalnie wykreowanemu brzmieniu głównej linii melodycznej “Star Falls Down”. W  utworze czuć już letni klimat z Ibizy.

 


Dwóch włoskich znanych nam doskonale producentów Gary Caos i Gabry Venus stworzyło bardzo energetyczny kawałek “Insane in the Brain” z oldschoolowymi samplami i znakomitym wokalem, śpiewanym i rapowym.


Utwór przypomni Wam nieco klimat hitów DJ Antoine , np. “Welcome to St.Tropez”. Prosta melodia z gatunku dance opakowana w lekki electro-dance-house’owy aranż. Brzmi to bardzo przebojowo. Norweski  producent Martin Tungevaag robi bardzo różną stylistycznie muzykę. Do tej pory u nas najlepiej był przyjęty utwór “Wicked Wonderland” (sprzed  6 lat!), ale ten nowy “Make You happy” ma szansę na bardzo dobrze przyjęcie.

 

 

 

Zobacz inne HOUSE TYPY