Rock My Body - R3HAB, INNA, Sash!

Zanana melodia “Ecuador” znów powraca, tym razem w nowej formule wg aktualnych trendów. Interesujący jest tez ten “mocny” skład ⚡⚡⚡⚡ , który – jak to siuę mówi – “idzie na hit”. Przy okazji przypominamy historię kompozycji, która powstała jeszcze w dekadzie ’90.

 

W nowej formule czyli też pod innym tytułem. Dziś “Ecuador” nazywa się ” Rock My Body “.

 

Ciągle bardzo aktywny holendersko-marokański producent R3hab łączy tym razem siły z rumuńską supergwiazdą, której nie musimy przedstawiać. Robi to wg obecnie modnej receptury czyli bierze fragment przeboju sprzed lat (tu oryginalnej produkcji) , dopisuje do niej nowe słowa i melodię. I koniecznie zmienia tytuł, tu na “Rock My Body”.

Na wokalu pojawia się zmysłowo Inna. Całość brzmi bardzo przebojowo, nie tylko z powodu przebojowej i bardzo znanej melodii “Ecuador”. Inne plusy to właśnie wokal oraz lekki, delikatnie pompujący, rytm.

R3hab nie zwalnia tempa, bo ostatnio wydał ?Dom Dom Yes Yes? z Timmym Trumpetem i Naeleckiem, a także ?Run Till Dark? z Now United.

A teraz porównajcie co zostało wyczarowane z oryginału.

Oryginał

Ecuador ? to kawałek wyprodukowana przez niemieckiego DJ-a i zespół producentów z projektu nazwanego Sash! Liderem projektu był Sascha Lappessen , a wspomagali go w studio Ralf Kappmeier, Karl Xander i Thomas “Alisson” Lüdke. Dodatkowo  współprodukował utwór niemiecki DJ i producent trance Adrian Rodriguez. Panowie nagrali go w 1997 roku.

Był to już trzeci singiel z ich debiutanckiego albumu “It’s My Life – The Album”. To z niego pochodzi innych hit grupy “”Encore une fois“”.

“Ecuador” stał się międzynarodowym hitem, osiągając pierwsze miejsce w wielu krajach.. także w Polsce.