rockstar baby robin schulz mougleta

W nowym kawałku Robina Schulza słychać, że producent poszukuje nowych formuł brzmieniowych. Czy mu się to udało? Oceńmy.

 

Robin Schulz próbuje doścignąć swoich słynnych kolegów, którzy coraz częściej publikują coś nowego co tydzień. Oto jego najnowsze dzieło pt. “Rockstar Baby” .

 

Bardzo fajny, wyrazisty numer, myślę, że ma szansę na dłużej zapaść w pamięć. Stawiam nawet, że radia mogą chętnie grać. A czy DJ’e też chętnie po to sięgną. Tu mamy pewne wątpliwości, choć trzeba przyklasnąć Robinowi Schulz’owi, że poszukuje czegoś nowego.

Pisaliśmy o nim wielokrotnie, dlatego tym razem poświęśmy więcej miejsca wokalistce towarzyszacej w “Rockstar Baby”. To

Mougleta

Wokalistka i autorka piosenek, Mougleta, dodała do singla “Rockstar Baby” swój charakterystyczny, gardłowy śpiew. Urodzona w Dubaju, wychowana w Kanadzie, rezydująca w Berlinie artystka swój pseudonim artystyczny zaczerpnęła z “Księgi dżungli”, dokładnie od postaci Mowgliego. W swojej muzyce łączy wpływy z różnych krajów, gdzie żyła, proponując fuzję popu i orientalnego brzmienia.
Mougleta może pochwalić się współpracą z k-popową grupą OH MY GIRL i znanym niemieckim DJ-em Keanu Silvą przy singlu “Rocket Ride“. Wokalistka trafiła na takie playlisty Spotify, jak New Music Friday Dance, SLAP!, mint Canada, Happy Beats, Summer House i Feelgood Pop. Dzięki piosence “Relight My Love” zgromadziła już ponad 2 miliony streamów na Spotify, a jej utwór “Nice to Meet” wykorzystała stacja ABC.
Teraz, łącząc siły z międzynarodowym gwiazdorem Robinem Schulzem, Mougleta wniosła swój hipnotyczny głos do kowbojskiego hymnu. “Rockstar Baby” to porywający i pełen energii utwór, z gitarowymi ciosami i kuszącą melodią.
p.s. Utwór dotarł już po tygodniu na Polish Dance Chart.