wave wave dj set

W tym odcinku naszego podcastu przedstawiamy DJ’a i producenta mniej znanego, ale już cenionego przez spore grono DJ’ów, za swoje remiksy. Dziś Wave Wave dj set czyli 30 minut gościnnego seta. 👌👌

 

Dni biegną błyskawicznie i do Świat Bożego Narodzenia coraz bliżej, ale w 73 odcinku naszego podcastu jego autorzy Julek Gryglewicz i Sebastian “Mały” Sikora jeszcze nie są w świątecznym nastroju. Poznacie to po wybranej muzyce. Najpierw oczywiście tygodniowa selekcja najciekawszych premier, a potem Wave Wave dj set.

Zapraszamy!

Dziś sporo lżejszej muzyki, co sygnalizuje już pierwszy utwór, który skojarzy się wam z muzyką … italo disco. To “Let It Out” nieznanego nam bliżej producenta. Jak się nazywa? Posłuchajcie!

Potem , polski akcent, jeszcze piłkarski… “Rusz się bracie to futbol” – może trochę spóźniony, ale ciekawy muzycznie.

Dalej usłyszycie najnowsze promo Don Diablo, który tym razem wyprodukował bardzo lekki, jak na swoje możliwości, kawałek.

Będa też odświeżenia. Między innymi hitu Bee Gees, Kida Cudi, Sasha i filmowego hitu z “Top gun” – “Take my breath away”.

WAVE WAVE DJ MIX

To DJ i producent z Hamburga, w Niemczech. Pierwsze jego nagranie poznaliśmy w 2020 roku, bo to nył “Mind On Overdrive”. Teraz już wiemy, że najlepiej jego przyjętą u nas produkcją jest ta.

Jego remix “Rockstar Baby” pojawił się w połowie listopada 2022 i bardzo się u nas spodobał.

Po wydaniu swojego pierwszego utworu w 2017 roku zyskał ponad 50 milionów streamów, bo to wtedy dociera do ponad 1 miliona słuchaczy miesięcznie dzięki utworom takim jak ?Mind On Overdrive? z Lucasem Estradą i ?Into The Sea? z Hillą.

Rok 2020 rozpoczął kolejny duży krok Wave Wave na scenie tanecznej przy wsparciu Robina Schulza i jego wytwórni Mentalo Music. Po wydaniu Broke w Mentalo Music Wave Wave dostało kolejną szansę zabłysnąć dzięki oficjalnemu remiksowi singla ?Oxygen? Robina Schulza i Winony Oaks.

Jego remiks osiągnął już ponad 3 miliony odtworzeń na Spotify. Singiel Wave Wave ?Coming Down? otrzymał ogromne wsparcie od szefa wytwórni, Robina Schulza, nadając utworowi swój własny znaczek jako oficjalny remiks.

Wave Wave top 5

  1. Robin Schulz feat. Mougleta Rockstar Baby Wave Wave Remix
  2. Wave Wave feat. Marigo Bay Coming Down Extended Mix
  3. Wave Wave feat. Marigo Bay Coming Down LANNE Remix
  4. Wave Wave & Jaxomy feat. EVIE Real Original Mix
  5. Wave Wave feat. Joel Crouse Broke Alle Farben Remix

 

Posłuchaj jego nagrania w innym secie (jego kolegi) w After weekend #133.