RUNNING HEART Jovani feat. NOTSOBAD & Chris Crone

Nowy utwór tego litewskiego DJ’a ma szanse się spodobać na naszych parkietach. “Running Heart” ma bowiem kilka cech tanecznego przeboju.

 

Jovani znany jest polskim didżejom bardzo dobrze nie tylko z powodu muzyki, ale swego czasu przesłał pozdrowienia na anszych łamach. Ale to nie z tego powodu piszemy dziś o nim. W naszej ocenie Jego go nowy kawałek “Running Heart” ma szanse spodobać się u nas. Tym razem w robocie pomogli mu NOTSOBAD i Chris Crone. Oto szczegóły.

 

Największym plusem “Running heart” jest jego chwytliwa melodia, co zostało wykorzystane właściwie w tzw. main lead czyli motywie przewodnim. Przypomina on trochę te euro-dance’owe melodie.

Co prawda producenci korzystają z dobrodziejstw innych artystów-producentów, ale nie sądzę, aby komuś to przeszkadzało. Slap house’owy riff został tu wykorzystany tylko w części. Jest ckliwie, jak wcześniej, ale tym razem Jovani poszedł bardziej energetycznie. I słusznie, bo zwiększa sobie tym krąg odbiorców o DJ’ów i o tzw. parkiet.

Jovani mówi:

  • Z wielką radością przedstawiam Wam mój nowy singiel “Running Heart”. To wpadający w ucho, radosny utwór, który zachęca ludzi do podniesienia rąk i przeżywania najlepszych jesiennych weekendów. Piosenka przypomina również, że miłość jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu…

 

Jonas Nainys-Jovani napisał i wyprodukował utwór z pomocą wieloletniego współpracownika NOTSOBAD. Wczesniej panowie zrobili razem “Save Me From Myself”.

Wokalnie wspomaga ich niemiecki wokalista Chris Crone. Jego głos możecie kojarzyć w wydanym w tym roku coverze Backstreet Boys “That way“. Stworzył go z ekipą: VINAI & VAMERO. W sierpniu tego roku wyszedł też jego utwór “Let me go” z Mike Candys.

Jovani, to światowej sławy litewski DJ, producent muzyczny, prezenter radiowy i osobowość telewizyjna. Ma ponad 420 tysięcy fanów w mediach społecznościowych, a jego teledyski zgromadziły 115 milionów odsłon na YouTube.

Rozgłos przyniosła mu audycja radiowa w ZIP FM, “Jovani At Club”, w której przeprowadzał wywiady z takimi sławami, jak Tiësto czy David Guetta. Jovani jest także członkiem duetu Radistai, który ma swój festiwal muzyczny, programy telewizyjne i radiowe. Solową karierę rozpoczął w 2018 roku znanym nam “Keep it to Myself”.

https://www.instagram.com/p/ChNGqMmozkH/?utm_source=ig_web_copy_link