Serwis Muzodajnia przeszedł do historii data-lazy-src=

Serwis Muzodajnia przeszedł do historii > Oto Plus Music. Po dziewięciu latach działalności jego właściciel Polkomtel zdecydował się na rebranding najstarszego i jednego z największych w Polsce serwisu oferującego legalną muzykę. Startujący dziś serwis Plus Music zastępuje dotychczasową Muzodajnię i oferuje klientom całkowicie nowe możliwości w postaci w pełni funkcjonalnego streamingu muzyki., a zachowuje jednocześnie największy atut starego serwisu, czyli możliwość pobierania i zapisywania utworów oraz bez dodatkowych opłat przenoszenia ich między komputerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczami mp3 oraz innymi nośnikami, dzięki czemu utwory pobrane przez użytkowników stają się ich własnością.

Serwis Plus Music w porównaniu z Muzodajnią został wzbogacony o:
– w pełni funkcjonalny streaming muzyki razem z tzw. conditional download, czyli zapis utworów do pamięci urządzenia,
– możliwość tworzenia własnych list utworów i dzielenia się ze znajomymi na Facebooku,
– bezpłatne playlisty dostępne dla każdego użytkownika,
– rekomendacje dokonywane na podstawie historii pobrań użytkownika
– łatwe dokonywanie zakupów poprzez płatności elektroniczne i dopisanie do rachunku za usługi telekomunikacyjne (dla klientów sieci Plus).

Zachowana zostaje dotychczasowa możliwość zakupu plików mp3, a klient będzie mógł swobodnie łączyć oferty streamingu i pobieranie plików. Serwis będzie też wspierany przez silną polską redakcją muzyczną, której zadaniem jest wyszukiwanie i promowanie muzyki dopasowanej do preferencji polskiego słuchacza muzyki. Plus Music będzie dostępny w czterech wariantach: od gotowych playlist do słuchania całkowicie za darmo aż do pełnego wariantu z możliwością streamingu całego katalogu i dodatkowo pobierania utworów za 24,99 zł miesięcznie. Wszystko to bez reklam i z bezpłatną transmisją danych dla klientów sieci Plus. Co ważne, dotychczasowi użytkownicy Muzodajni nie odczują żadnej zmiany poza nowym logo i nazwą usługi ? wciąż będą mieli dostęp do swoich kont i historii pobranych plików.

Plus Music jest dostępny w 4 wariantach cenowych: 0 zł, 8 zł, 19,99 zł oraz 27,99 zł. Opcje różnią się od siebie posiadaniem funkcji takich jak np. możliwość pobierania utworów, dostęp do muzyki offline, tworzenie własnych playlist czy zmiana jakości dźwięku. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Dla użytkowników sieci Plus przewidziany jest bezpłatny transfer danych.