JUSTYNA SAWICKA – WOKALISTKA URODZONA W ZACHODNIOPOMORSKIEM. JAKO   DZIECKO PRZYGLĄDAŁA SIĘ POWSTAWANIU KULTOWEGO FILMU LAT 90 “MŁODE WILKI”, KTÓREGO PLAN ZDJĘCIOWY ZLOKALIZOWANY BYŁ W SZCZECINIE. WTEDY NAWET W NAJŚMIELSZYCH MARZENIACH NIE PRZYPUSZCZAŁA, ŻE PO 20 LATACH POZNA ODTWÓRCĘ GŁÓWNEJ ROLI – JARKA JAKIMOWICZA I CO WIĘCEJ BĘDZIE MIAŁA OKAZJĘ GOŚCIĆ GO W TELEDYSKU DO SWOJEJ PIOSENKI “SIŁA”.

Justyna to zdolna, zdeterminowana i zwariowana artystka, mama dwójki dzieci, a do tego “bizneswoman”, która z sukcesem prowadzi? skup złomu! Jej historia jest na tyle wyjątkowa, że zainspirowała zarówno szwedzkich producentów, którzy skomponowali jej piosenkę (współpracujących m.in. z Pink czy Zarą Larson), jak i uznaną polską reżyserkę – Olgę Czyżykiewicz (znaną z videoklipów dla Margaret, Sarsy czy Sylwii Grzeszczak). Udział w programie MUST BE THE MUSIC, w którym dotarła do ścisłego finału, ponownie rozbudził w niej uśpioną miłość do śpiewania.   Miłość, która cały czas nie “zardzewiała”, a jest coraz silniejsza!
Teledysk, kt
óry powstał to klip drogi, kojarzący sie? z energia? wolnos?ci, młodos?ci i szalen?stwem.         Pojawiają się w nim motocykle od Retro Racer, szybkie samochody od STW Drift Team i Jeep Wrangler, którego pamiętają wszyscy miłośnicy pierwszej części “Młodych wilków”. Obrazek mocno nawiązuje do bombowego tekstu napisanego przez Kamila Durskiego (z Lilly Hates Roses).
Czerpanie z życia pełnymi garściami, cieszenie się chwilą, konsekwentne dążenie do celu, pamięć o tym, że sami jesteśmy sobie sterem, żeglarzem i okrętem jest motywem przewodnim tekstu i wideoklipu.

Źródło: Justyna Sawicka @ Facebook: https://www.facebook.com/430095043839231/photos/rpp.430095043839231/842234442625287/?type=3&theater