Always On My Mind shane codd 681 420 dj raport

Ten irlandzki producent wyrósł znienacka na gwiazdę muzyki tanecznej dzięki ?Get Out My Head?. Teraz Shane Codd przedstawia drugą produkcję “Always on my mind”.  Czy przebije ona tą pierwszą?

 

Shane Codd prezentuje następcę wielkiego hitu ?Get Out My Head?. Oto ?Always On My Mind?. W utworze wspomaga go wokalistka Charlotte Haining.

 

Po świetnie przyjętym ?Get Out My Head? (#5 Airplay w Polsce i 125 mln streamów na całym świecie, a u nas Top 10 Polish Dance Chart), irlandzki DJ i producent prezentuje nowy singiel ?Always On My Mind?. To typowy UK piano House, nawiązujący do trendu/brzmienia wypracowanego już wcześniej przez Sigala.

Shane Codd, który w debiutanckim ?Get Out My Head? zachwycił wszystkich połączeniem autorskiego sznytu z hołdem dla hitów lat 90-tych. Bardziej jednak pierwszej połowy lat zerowych, w swoim drugim singlu potwierdza, że ma talent do niezwykle wpadających w ucho kawałków. ?Get Out My Head? nie tylko dotarło do 5. miejsca Airplay głównego w Polsce. Okupowało szczyty list przebojów w całej Europie.

W UK utwór uplasował się w pierwszej dziesiątce. To dzięki wsparciu takich tastemakerów jak Coco Cole i MistaJam z Capital FM, Charlie Tee z KISS FM czy Scott Mills z BBC Radio 1.

Przypomnijmy, że ten irlandzki producent zdobył rozgłos w 2018. Wtedy został finalistą konkursu “Breakout Producer” – organizowanego przez słynnego irlandzkiego DJ’a Marka McCabe?a.

Ma tez na koncie kilka remiksów, nawet dla renomowanych artystów. Oto ich lista.

  • “Space” Becky Hill
  • “New Love” Silk City, Ellie Goulding
  • “Don’t Play” Anne-Marie, KSI, Digital Farm Animals
  • “Astronaut in the Ocean” Masked Wolf