Sia pomaga polskim psiakom i zachęca innych!

Pomaganie zwierzakom przy okazji promocji muzyki to bardzo ciekawy pomysł. Oto firma Warner Music i Sia pomaga polskim psiakom Sia pomaga polskim psiakom i zachęca innych! 6 grudnia w Warszawie odbędzie się event, który wspomoże schronisko dla psów w Celestynowie. Wspomóż zwierzaki i Ty!

 

 

Sia- ośmiokrotnie nominowana do nagród Grammy australijska wokalistka, kompozytorka i producentka znana jest ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

 Z okazji zbliżających się Świąt pomoc otrzyma również  schronisko w Celestynowie.  Do placówki, w ktorej na codzień przebywa około 300 zwierząt trafią najpotrzebniejsze rzeczy ? takie jak: sucha i mokra karma, przekąski, gryzaki, środki czystości jak również obroże czy smycze.  Z tej okazji  6 grudnia 2017o godzinie 18:00 w siedzibie Warner Music Poland odbędzie się event, podczas którego pakowane będą świąteczna paczki dla najbardziej potrzebujących psiaków.

Niestety Sia nie może być na nim osobiście, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów, którzy tak jak ona kochają zwierzęta. W wydarzeniu wezmą także udział m. in. znany youtuber Karol Paciorek wraz ze swoim psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, czyli Berkowski – główny bohater w serialu na YT ?Nieprzygotowani?.

Goście mogą również przynieść własne prezenty dla psiaków- karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą  świąteczne niespodzianki!
To już drugi świąteczny akcent tej wokalistki. Niedawno informowaliśmy o jej świąteczny nagraniu. Teraz także można posłuchać i kupić cały jej album na Święta Bożego Narodzenia.
Posłuchaj płyty