jesteś tu
Główna > PROMO > STARE NA NOWO > Fatboy Slim, Limp Bizkit, Junior Jack, 50 Cent, Michael Jackson

STARE NA NOWO > Fatboy Slim, Limp Bizkit, Junior Jack, 50 Cent, Michael Jackson

Dzisiejsza lista brzmi bardzo ciekawie. Fatboy Slim, Limp Bizkit, Junior Jack, 50 Cent, Barry Manilow i Michael Jackson – to nazwy, które powinny mówić wam wiele. Ale czy przeróbki lub remiksy ich utworów spodobają się teraz w nowym klubowym brzmieniu. Czasem lżejszym, czasem mocniejszym. Tu mogą być zdania podzielone. Nam się podobają. Czy to trafna ocena? Zobaczcie sami.

 

 

 

 

Nagranie w oryginale powstało w 1998 i było drugim hitowym singlem z legendarnego albumu Fatboy Slim „You’ve Come a Long Way, Baby”. Obecnie zaliczane jest do klasyków gatunku big Beat. Nic więc dziwnego, że duet producencki Sultan + Shepherd , specjalizujący się ostatnio w przeróbkach, wzięli się za ten kultowy kawałek, któremu stuka w tym roku równo 20 lat. Przy czym w przypadku przeróbki „High On Emotion” panowie zrobili cover, tutaj mamy oficjalny remiks, z oryginalnymi samplami.

 


Dyżurny klasyk Junior Jack powraca w kolejnej wersji. Tym razem jest to bardzo mocna wersja , naszym zdaniem dedykowana do big roomów. Estoński producent nam już znany Madison Mars pojechał mocno.

 


„In da club” to legendarny i chyba najbardziej znany kawałek amerykańskiego rapera 50 Cent. Pojawił się w 2003 roku na albumie  „Get Rich or Die Tryin’ „. Teraz Richard Grey z rosyjskimi producentami Wlady i T.N.Y. opracował go w ciekawej konwencji House Music. Dużo tu energii, jest trochę klimatu hip-hopowego oryginału. Kolejna ich ciekawa propozycja!

 


„Behind Blue Eyes” to przebój legendarnej formacji The Who. Powstał w 1971 roku, ale bardziej stał się popularny w wersji rockowej grupy Limp Bizkit. Wersja powstała w 2003 roku. Teraz dwaj rosyjscy producenci Denis First, Vladlen Reznikov zrobili taneczny cover. Znamy ich już z fajnej przeróbki „One & One” Roberta Milesa.

 


To nagranie nie zawiera oryginalengo tytułu czyli „Copacabana”, ale oparte jest w części na słynnym przeboju Barry Manilow. Zsamplowano motyw przewpdni oryginału. Wokal latynoski. Przyjemne!

 


Z przeróbek zwracamy uwagę na utwór z repertuaru Michale Jackson „Man in the Mirror”. Formacja o nazwie Asking for a Friend ft Chloe Nattress zrobiła go w kooperacji z duetem producenckim PBH & Jack Shizzle. Nie przepadamy za takimi opracowaniami, ale odnotowujemy i traktujemy to jako muzyczny eksperyment.

Odsłuch na Soundcloud.

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze