jesteś tu
Główna > PROMO > BLACK PROMO Zuza Jabłońska, Jan-Rapowanie, Sidney Polak, PlanBe, What’s UP,…

BLACK PROMO Zuza Jabłońska, Jan-Rapowanie, Sidney Polak, PlanBe, What’s UP,…

Polska muzyka hip-hop robi się coraz ciekawsza. Dlatego dziś poświęcamy jej więcej uwagi niż zagranicznym premierom. Do tego robi się coraz bardziej taneczna. Dochodza kolejne labele. Oto> Zuza Jabłońska, Jan-Rapowanie, Sidney Polak, PlanBe, What’s UP, Pokahontaz … już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl. I jeszcze coś extra, z ostatniej chwili, na samym dole: donGuralEsko – fajne!

 

 

 

 

 

Zuza Jabłońska feat. Jan-rapowanie & Siles – „Powiedz Mi To W Twarz” to kawałek o dużym potencjale. A także przykład zmieszania hip-hopu , tym razem z z muzyką pop, a nie House. Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, głośno wyraża sprzeciw wobec takiego obrotu spraw. Jej najnowszy singiel „Powiedz mi to w twarz” to manifest. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w internecie.

W utworze ‘Powiedz mi to w twarz’ gościnnie udział wzięli, jedni z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia, uczestnicy 6 edycji Akcji Młode Wilki portalu Popkiller.pl – Jan-rapowanie i Siles. Ciekawostką jest wiek Artystów, najstarszy w całym towarzystwie Siles ma 20 lat.

Autorami słów do „Powiedz mi to w twarz” są Lanberry oraz Patryk Kumór, jedni z najbardziej popularnych młodych artystów w Polsce, którzy doskonale rozumieją, jak bardzo ważna jest komunikacja wprost.

Akcja Social Media #powiedzmitowtwarz polega na zaangażowaniu się poprzez posty na Instagramie/Facebooku w postaci zdjęć/filmików, gdzie użyty jest również #powiedzmitowtwarz. Akcja działa od piątku i już teraz widzimy bardzo duży wzrost zainteresowania akcją.

 


Tym razem zdolny raper Jan-Rapowanie w roli głównej i to z udziałem Smolasty i NOCNY. Bardzo przyjemnie bujający kawałek. ładnie wpleciony lead w podkładzie. Słychać, że inspirowany „Shape of You”. Słucha się tego i tańczy bardzo dobrze. To kolejny kawałek z labela SB Maffija.

 


To naprawdę zaskakujący utwór! Sydney Polak w trapowym klimacie! To musiała być odważna decyzja! Pewnie będąca efektem sukcesu utworu „Tamagotchi„. Nowy album Sidney Polak to muzyczny powrót do korzeni solowej twórczości artysty – o czym słuchacze przekonają się jeszcze w tym miesiącu. Sidney Polak – polski wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love, którego jest członkiem od 1990. Prowadzi także solową działalność artystyczną, czego dotychczasowym efektem są dwie bardzo dobrze przyjęte płyty: ‘Sidney Polak’ (2004) oraz ‘Cyfrowy styl życia’ (2009). ‚Sport’ zapowiada album „3”, który ukaże się jeszcze w październiku. No ciekawe co to będzie?

 


What’s Up to bardzo wszechstronny artysta. Tym razem przy współpracy z rumuńskim składem hip-hopowym Satra B.E.N.Z. przedstawia swoje nowe oblicze i wspólnie prezentują singiel „Treaba Mea”!
Treaba Mea”  jest dla mnie wyjątkowym single. Mówi o tych, którzy nie rozumieją co jest naprawdę ważne. Możesz być nienawistnym wobec tego, który jest obok ciebie, jeśli nienawiść ma konstruktywny cel. Jeśli kieruje cię zazdrość lub bunt –  to nie ma sensu. Ego-Trap nie jest kierunkiem artystycznym, który chcę od teraz konkretnie obrać, ale wraz z chłopakami z Satra B.E.N.Z chciałem poruszyć tak ważny teraz temat. Faceci z Satra są bardzo utalentowani i mają moje pełne wsparcie od początku projektu.  Bardzo się cieszę z naszej współpracy. Mam nadzieję, że to także przyjemność dla naszych odbiorców” –  mówi What’s UP.

 


Pokahontaz prezentuje swój nowy singel w prawdziwie oldschool’owym stylu. Label MaxFlo Records.

 


Pierwszy singel zwiastujący drugi studyjny album PlanBe, który zostanie wydany nakładem wytwórni Quebonafide – czyli QueQuality. Utwór „Klepsydra” PlanBe to nostalgiczna podróż w głąb siebie osoby świadomej upływającego nieustannie czasu i bezradności spowodowanej brakiem wpływu na tę sytuację. Numer został wyprodukowany przez znanego z wcześniejszej współpracy z PlanBe producenta Faded Dollars. To kolejny kawałek mieszający hip-hop z House. Robi się coraz ciekawiej w polskim hip-hopie.

 


I tak jeszcze coś extra, ale bardzo fajny hip hop znanego już nam donGuralEsko, wykorzystuje motyw przewodni imitację fujarki. Niezły czytelny, a zarazem nie skomplikowany w przekazie tekst.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze