joe stone superstar

“Superstar” to piosenka bardzo popularna wśród producentów. Już w tym roku mamy przynajmniej dwie nowe wersje tego przeboju z dekady  lat 90-tych. Kiedy zabiera się za to Joe Stone –  to warto posłuchać.

 

 

 

 

 

Oto druga z pozycji na dziś.  Joe Stone odświeżył,  w charakterystyczny dla siebie sposób, utwór “Superstar”, który producenci lubią robić na nowo i robią to dość często. W 2017 roku odświeżył go nawet polski producent – Mandee, a już w tym roku bardzo dobrą wersję przygotował David Puentez.

Four of Diamonds to dziewczęca grupa z Wlk.Brytanii znana z programu X-Factor. Sam Joe Stone nie pierwszy raz przerabia stary hit na nowo.

 

Oto oryginał “Superstar”, ale popularność utworowi przyniosła inna interpretacja. Oto te dwa utwory.

?Superstar? to utwór napisany przez Cutfather, Joe Belmaati i Remee, w wykonaniu duńskiej piosenkarki pop Christine Milton. Został wydany w 2002 roku jako główny singiel z jej debiutanckiego albumu studyjnego, piątek (2004), i spędził siedem tygodni na pierwszym miejscu na duńskiej liście singli. Piosenkę później odniosła międzynarodowy sukces brytyjska piosenkarka Jamelia.

 

?Superstar? została nagrana przez brytyjską piosenkarkę R&B Jamelię za jej drugi album studyjny, “Thank You”. Został wydany jako drugi singiel albumu 15 września 2003 roku. Piosenka weszła na brytyjską listę przebojów na ósmym miejscu, ale wraz z upływem czasu, odtwarzaniem wideo i ogólną świadomością utworu wzrosła, po miesiącu na torze wspięła się na szczyt numer trzy.

?Superstar? stał się 26 najlepiej sprzedającym się singlem w 2003 roku i sprzedał się w Wielkiej Brytanii od 400 000 egzemplarzy od 2019 roku. Singiel uzyskał złoty certyfikat brytyjskiego przemysłu fonograficznego, spędzając 20 tygodni na brytyjskiej liście przebojów.