imanbek martin jensen i'm just feelin'

Kazachski producent Imanbek z tygodnia na tydzień robi się coraz popularniejszy. Jego remiks utworu “Clandestina” dopiero się rozkręca, a tu już mamy kolejny – tym razem autorski utwór “I’m Just Feelin’ (Du Du Du)” – w kolaboracji z Martin Jensen.

 

Ogromny sukces utworu “Roses”, który został zremiksowany przez Imanbek ma swoje pozytywne konsekwencje.  Przypomnijmy, SAINt JHN i ?Roses? najpierw powstał w oryginalnej, zupełnie spokojnej wersji. Dopiero remiks spowodował ogromny sukces, bo ponad 400 milionów odtworzeń,  1. miejsce list przebojów w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Australii oraz miejsce 3. zarówno na rankingu światowym TikTok jak i platformy Spotify. Ostatnio “Clandestina” robi furorę.

Teraz pora na autorski kawałek. Imanbek oraz Martin Jensen stworzyli utwór ?I?m just Feelin’ (Du Du Du)?. Oto on.

 

W porównaniu do innych produkcji Imanbek, wyczulone na szczegóły ucho, dostrzeże nieco lżejszy klimat spowodowany użyciem nieco lżejszego basu. To szczegóły, bowiem stylistyka “I’m Just Feelin’ (Du Du Du)” jest zbliżona do “Dope”, “Hope” stworzonych wcześniej przez tego producenta z Kazachstanu. Do tego dochodzi chwytliwy refren z “du du du..”, ale trzeba przyznać, nie brzmi to banalnie. I na tym własnie polega fenomen tego DJ’a i producenta z dalekiego kraju w Azji.

 

imanbek martin jensen i'm just feelin'Martin Jensen nie jest nowicjuszem. Odniósł już sporo muzycznych sukcesów w ostatnim czasie. U nas najlepiej przyjął się jego remiks do kawałka Imani Williams ft. Sigala & Blonde “Don’t Need No Money” (2016) oraz autorski – Martin Jensen feat. P.Moody “Si (Put Your Hands Up)” (2015). DJ’ka jest jego stałym zajęcie. Zagrał już np. seta na duńskim stadionie narodowym, a transmisję z wydarzenia oglądało milion fanów na całym świecie.

Jego utwory między innymi ?Solo Dance?, ?Nobody?, a także remixy kawałków Eda Sheerana, czy Katy Perry zyskały sporą popularność. Dzięki temu Jensen zgromadził ponad miliard odtworzeń i zyskał liczne platynowe certyfikacje.