SVLR, Cecilia Krull x Benassi, HIDDN, Khrebto, M.Mendoza > EDM TYPY

EDM PROMO krimsonn

Niestety, na razie tylko do posłuchania, a nie do zagrania, proponujemy nasz wybór z premier i promo mocnej muzy EDM, z ostatnich dni.  Oto SVLR, Cecilia Krull x Benny Benassi, HIDDN, Khrebto i Michael Mendoza. Nagrania dla lubiących odlotowe i energetyczne klimaty!

 

 

 

 

 

“Stupid” to rewelacyjny kawałek potwierdzający, że mocna muza może być zrobiona oryginalnie. SLVR to producent z Włoch Alessandro Silveri.  Ma 22-leta, mieszka w okolicy Lecco (Jezioro Como). SLVR wykazał się już dużą wszechstronnością w swoich produkcjach, począwszy od Bass-House, House i UK Garage. Wybrał jednym słowem połączenie tych gatunków: „Booshi”.

 

SVLR stanowi nie tylko łącznik różnych gatunków muzycznych, ale także nastrój i sposób bycia. W rzeczywistości „Booshi” dosłownie oznacza „Fantazyjny” i reprezentuje produkt wysokiej jakości o „podziemnym” charakterze. Jego obecność na scenie i talent doprowadziły go do pojawienia się na scenie obok kilku gigantów muzyki elektronicznej, takich jak Skrillex, Marshmello, Jauz, Crookers i wielu innych.

 


Cecilia Paula Krull znana nam jest na razie z “My Life Is Going On” – Burak Yeter Remix. Teraz wydała nowy utwór, od razu w zremiksowanej wersji Benny Benassi & BB Team. “Agnus dei” to bogactwo ciekawie wyselekcjonowanych brzmień. Tech-house’owy kawałek z jednej strony ma dużo klimatu i malancholii, z drugiej sporo energii.  Bardzo dobra robota!

 


HIDDN to producent z Belgii, który wydaje w różnych renomowanych labelach. Najnowszy “Underground” pochodzi z Hexagon. Do tej pory najlepiej podobał się jego kawałek z Yves V “Magnolia”.

 


Oto mocna muza z Rosji, bo stamtąd pochodzi producent Khrebto, a dokładnie z St.Petersburga. Naprawdę nazywa się Grigorii Khrebto. “House burn” to utwór z pogranicza progressive house, techno, a chwilami nawet hardstyle. Zrobione to jest z pomysłem.

 


Z Sirup Music pochodzi kawałek Michael Mendoza “Safari”, który jest mieszanką progressive house i tribal. Producenta możecie znać z utworu “Don’t You” i kilku innych.

 

Zobacz inne EDM PROMO