ta noc w imię deszczu, mafia, piasek, tribbs, kubańczyk

Kubańczyk i Tribbs znów razem. Mają na koncie dwie wspólne produkcje. Oto ta trzecia pt. “Ta noc”, która wykorzystuje motyw z pewnego polskiego przeboju.

 

 

?Ostatni raz zatańczysz ze mną? i “Dzisiaj”, a dzisiaj – “Ta noc”.  Utwór powstał na motywach przeboju Piaska i grupy Mafia pt. ?Imię deszczu?. Niżej o nim piszemy, bo na początek, jak zwykle, idzie premiera.

Od strony wokalnej Kubańczyk idzie właściwie tą samą drogą co wcześniej, w w/w utworach. Zmiana nastąpiła w sferze producenckiej, za którą odpowiada Tribbs. To już nie jest Slap house, ale taneczny (z mocniejszą stopą) synthi pop. No i tempo kawałka jest niższe.

Kubańczyk dobrze się czuje w sferze lirycznej, bo to pierwszy od dłuższego czasu numer, który raper w całości tematycznie poświęcił swojemu życiu uczuciowemu. Chodzi o związek z Olą Ciupą, który , jak wynika z w/w wideo, wrócił na dobre tory. Przypomnijmy Ola pojawiła się wcześniej m.in. z klipie “I just called to say I love You“.

Jak mówi Kubańczyk…

  • Związki nigdy nie są łatwą sprawą, ale wyciągnąłem z przeszłości wiele cennych lekcji, które na pewno pomogą mi uniknąć niektórych błędów w przyszłości. Utwór ?Imię deszczu? dedykuję zarówno wszystkim tym, którzy znaleźli już swoją drugą połówkę, jak i tym, którzy nadal jej szukają. Nie poddawajcie się, o miłość zawsze warto walczyć.

Nowy album

?Imię deszczu” to kolejny singiel promujący album ?W zeszłym roku”, którego preorder ruszył pod koniec kwietnia.

Powrót do Oktagonu

Kolejną niespodzianką, którą dla fanów przygotował Kubańczyk jest jego powrót do oktagonu. Po ponad dwóch latach nieobecności niepokonany freak fighter skrzyżuje rękawice z Alberto. Walka odbędzie się 17 czerwca 2023, w ramach eventu organizacji High League. Dla Kubańczyka, który ma na koncie trzy wygrane walki pod szyldem Fame MMA, będzie to debiut w federacji dowodzonej przez Malika Montanę.

 

Oryginał

czyli utwór “W imię deszczu” powstał w 1996 roku na potrzeby trzeciego albumu grupy Mafia. To był czas kiedy wokalistą grupy był Piasek. Odszedł od zespołu Mafia w 1998 roku.

 

?Ja (moja twarz)?, ?Noce całe?, ?W świetle dnia?, ?Noc za ścianą? i właśnie ?Imię deszczu? to te największe hity Mafii. Była to dekada 90. Zespół nagrał album jeszcze w 2013 roku, ale już bez sukcesu.