TC/TC 002 WITH YOU twocolors

Duet twocolors, mimo ogromnych sukcesów w mainstreemie, potwierdza, że nie zamierza pożegnać się z muzyką klubową. Oto dowód nr 2.

 

 

Dlaczego nr 2? Bo to już drugi utwór z zapowiadanej EP-ki (tylko 4 tracki) czyli krótkie wydawnictwo tego niemieckiego duetu. Drugie w tzw. niekomercyjnym stylu, a bliższe undergroundowemu. Nazywa się “TC/TC 002”. Poznajcie jeden z utworów.

 

Tu nie znajdziecie miłych melodii, bo tu “rządzi” całkiem spokojna muzyka techniczna, bo to nie typowe zalupowane techno. Jest tu nuta melancholii, ale to brzmienie najbardziej przypomina lata 90/2000 niemieckiej sceny electro techno.

Wcześniej duet podzielił się ?Back To Life?, pierwszą zapowiedzią ?TC/TC Edition 002?. Nadchodząca EP-ka jest kontynuacją ?TC/TC Edition 001? i prezentuje mocniejszą muzycznie stronę duetu.

Podobnie jak jego poprzednik, ?With You? imponuje wyjątkową siłą produkcji dzięki mrocznej atmosferze i mocnym bitom. To kolejny już hołd złożony ich rodzinnemu Berlinowi oraz muzycznym wpływom, które ukształtowały tę dwójkę.

Jak mówią:

– Żyjemy w twierdzy muzyki elektronicznej. To część naszego DNA. Kluby, różne style, ludzie; wszystko to nas inspiruje. Jednocześnie jest to po prostu miejsce, w którym jesteśmy w domu i możemy się swobodnie rozwijać. Wszystko, co ludzie z całego świata myślą o Berlinie, o całej tej scenie, takie właśnie jest. Jednak dla nas jest to miejsce, które nazywamy domem.

TC/TC Edition 002

?With You? i ?Back To Life? są kontynuacją ?Heavy Metal Love? i udanej współpracy przy ?Break Up? z Pascalem Letoublonem.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy obaj twocolors pracowali nad znanymi nam remiksami dla światowych gwiazd. Dla The Black Eyed Peas & Shakiry, Jessie J, Lost Frequencies, Rammstein, Topic, Emmitt Fenn, Banners i wielu innych.

Ich kolejne single ?Passion?, ?Bloodstream? i ?Feel It 2? zgromadziły do tej pory ponad 100 milionów streamów. W sumie w ciągu ostatnich dwóch lat twocolors zebrali ponad 652 tysięcy odtworzeń w radiach w 80 krajach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez twocolors (@twocolors)