mam tak samo zgrywa

Oto kolejna polska premiera minionego tygodnia, która zwróciła naszą uwagę pod kątem tanecznej przydatności, ale też i jakości. Oto utwór Mam tak samo” nieznanego nam wokalisty, który nazywa się Zgrywa.

 

Nam nieznanego, ale nie jest to nowicjusz, bo ma kanał na YT już jakiś czas. Utwór “Mam tak samo” pojawił się w oryginale ((Mam tak samo jak ty”), w 2022 roku, ale nie zauważyliśmy go. Tym razem jest inaczej, bo mamy do czynienia ze zremiksowaną wersją tej piosenki.

 

We wspomnianej oryginalnej wersji jest to ballada. Tutaj mamy już konkretny beat. Twórcą tej wersji czyli “radio remix”, jest DEL8. Możecie go kojarzyć z utworu Saszan “SHAKIRA, SHAKIRA (Kto jak nie ja)”, ale też chyba remiksował swego czasu dla Stachursky’ego, ale może mnie pamięć zawodzi.

Swoją drogą Zgrywa wokalnie , przynajmniej w tej wersji, kojarzy mi się właśnie ze Stachurskim. Czy wam też? To może akurat dobrze.

Zostawmy to na boku, bo najważniejsze za co wyróżniamy tą polską premierę jest jakość produkcji, ale też i samego śpiewania. Warto też dostrzec bardzo zgrabny (ładnie ułożony) aranż wspomnianego już DEL8. Do tego dość lekki “wyważony” beat.

O nim

Zgrywa to wokalista i producent muzyczny, który może być znany z wielu różnych produkcji oraz 11 złotych płyt na swoim koncie. W swojej twórczości stawia na szczerość i autentyczność, dlatego od początku do końca kompozycje są tworzone przez niego. Wyprodukował też utwór Gabora.

Jak mówi:

  • ,,Każdy z nas tęskni za tym czego nigdy nie miał sporo, każdy z nas chce jedynie odrobinę być sobą i znaleźć kogoś dla kogo to będzie spoko”

Zobacz drugą polską premierę tego tygodnia 👌