The White Stripes

W minionym tygodniu znajdziecie kilka przeróbek starych hitów na nowe, remiksów, bądź nowych produkcji powstałych na bazie czegoś starszego. Nie wszystkie mają linki odsłuchowe, jak choćby przeróbka hitu Daft Punk, ale możecie ich posłuchać bezpośrednio w serwisie. The White Stripes, Daft Punk, Martinho José Ferreir, Eminem, C & C Music Factory  w nowych wersjach znajdziecie w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

„One more Time” to klasyk Daft Punk opracowany już wielokrotnie. Oto kolejna wersja, której podjął się, nie po raz pierwszy Richard Grey. „Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)” to także jeden z ulubionych klasyków, z repertuaru formacji C &* C Music Factory. Tym razem przerobił go producent z USA Voonix, który zaakcentował w ten nowej wersji saksofon. Odsłuch tylko w serwisie.

 

Przebój z 2003 roku grupy The White Stripes przerobiony na klubowe, mocno tribalowe, brzmienie. Bardzo nośny refren ma spore szanse podobać się od razu. Utwór dedykowany do big roomów. Przy okazji przypomnij sobie lub poznaj genialny oryginał.

 

 

 

'Canta Canta” to piosenka mało u nas znanego brazylijskiego artysty Martinho José Ferreir. Całkiem zgrabnie przerobił ją dodając klubowego beatu producent Shorty. Znamy go m.in,. z utworu „Vazilando”.

 

Ten energetyczny house Gary Caos z pompką może się u nas spodobać. Słychać w nim motywy z przeboju Eminema.