thong song vamero imkk

Oto najciekawsze premiery gatunku Slap house ostatnich dni. Dziś tacy wykonawcy znani i nieznani:  NRD1 & Tava, Jaxomy & Maxim Schunk i Victor Perry, VAMERO & IMKK, Madae & Storm K  i Sacheil. Przy okazji poznajcie odpowiedź na pytanie: czy disco polo można zamienić na Slap House?

 

 

Brzmienie “Slap” wcale nie umarło, a w Polsce dopiero zostało dostrzeżone przez wykonawców polskiego dance, jako szansa na sukces. Niestety  większość z nich posiada niedostatki producenckie. Jednak odkryliśmy jeden taki. Przedstawiamy go na samym dole. Producenci równie często sięgają  po stare hity, jak choćby po “Thong song” czy “Oh no”. Sięgają też po repertuar disco polo.

 

NRD1 (znany z Shanguy) & Tava samplują hit z lat 60-tych i nazywają go “Oh No” [Smash the House]. To patent znany nam już z tego co zrobił Papa Zeus, jakiś rok temu.

 

Kolejni mało znani nam producenci Jaxomy & Maxim Schunk i Victor Perry, ale kawałek “Falling For You” [Soave Records] bardzo przyjemny. Na pewno zasługa leży też po stronie miłego wokalu nieznanego pochodzenia.

 

Po ogromnych sukcesach utworów ?Rise Up?, ?Bleeding Love? i ?Ghost?, polsko-niemiecki duet VAMERO powraca z ?Thong Song? [Dusty Vibes]. To utwór wyprodukowany wspólnie z niemieckim producentem działającym w Los Angeles, IMKK. Kawałek tylko niewiele korzysta z klasycznego szablonu omawianego tu gatunku. Dzięki temu jest tu czego posłuchać.

Chłopaki mieli na celu stworzenie nowej, radiowej, wakacyjnej i festiwalowej wersji piosenki ?Thong Song?, która była wielkim hitem w wykonaniu rapera Sisqo. Było to 22 lata temu.

Ekipa nieznanych nam producentów. Madae to duet z Francji. Nagrali ze swoim rodakiem Storm K wzorcowy kawałek slap “In My Blood [Sirup Music] , z przyjemnym wokalem.

 

Czy disco polo można “zamienić” na Slap House? No pewnie, oto przykład. Sachiel bynajmniej nie jest artystą tego typowo poleskiego gatunku muzycznej. Znamy go od czterech lat. Nagrywał Polski dance, reggaeton, hip hop, a teraz próbuje ze Slap.

Jego nowy utwór “Ten Moment” [Promo] ma stylistykę disco polo, rap i … bardzo przyzwoicie zrobiony aranż slap house.