dance around it, rakataa, joel corry, badja, pray, leandro, mxw, world alarm, 7 Skies marcus cito house promo, These Are The Days anton powers manyfew

W tym tygodniu obrodziło ciekawymi premierami w muzyce House. Oto znani i nieznani: Leandro da Silva ft. Reigns, Jethro Heston, Duke & Jones, MFX2, Mark Mendy & Mathew V i wyjątkowo jeden tytuł extra, tylko ze Spotify – Abo & Broder.

 

 

Wybór był trudny, ale staramy się kierować potencjalnymi gustami naszego polskiego odbiorcy. Może coś ze znakomitym wokalem jak “Pray”, a może “World Alarm” – kawałek z motywem rockowego klasyka. A może wolicie skoczny UK House z lekką pompką? Dziś naprawdę fajne rzeczy!

 

Skąd ten Brazylijczyk  Leandro da Silva wynalazł taki mega wokal?! 💥💥 Posłuchajcie “Pray” [Universal Music BV], który na razie jest na promowany tylko przez DJ’ów. Dostaliśmy go jako jedni z pierwszych na świecie!

Ten wokal brzmi niczym Black Box czy Loleatta Holloway.

To niejaka Reigns, która zdobyła już nawet pewne nagrody za swój wokal. Ma na koncie współpracę z Low Steppa, Benny Benassi, Carl Cox, The Disco Fries i Breathe Carolina.

 

Duke & Jones to duet producencki z Manchesteru, w Wlk. Brytanii. “Lucid” [Spinnin ] to bardzo dobra produkcja house, ze sporą dawką energii i ciekawym lajt motywem

 

“Now Or Never” [Soave Records] to żywiołowo podany UK vocal House. Zaaranżowany prosto dzięki czemu jest bardzo czytelny. Całość bardzo fajna.

Mark Mendy to producent z Genui, we Włoszech, zaś Mathew V to , jak słychać, całkiem dobry wokalista z Kanady.

Panowie mają jeszcze jeden ciekawy nowy utwór. To “Love songs“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QUAg13695Gc

Zaraz, zaraz….; co my tu słyszymy w “World Alarm” [Ego] ?! Przecież to motyw z “Beds are burning” – klasyka australijskiego rocka. No fajne, bo dawno czegoś takiego nie słyszeliśmy.

MFX2 to formacja z Włoch, a dokładnie duet. Marco Fratty (kiedyś z formacji FPI Project) i Marco Flash.

 

 

Jethro Heston to nieznany nam producent z Wlk. Brytanii. Jego nowy utwór “My Love” [ Universal Music ] zwraca uwagę ciekawym wokalem i nietuzinkowym aranżem.

Wokalnie wspomaga go niejaka Clementine Douglas.

EXTRA

“Dancing” [Ego] – to tytuł może banalny, ale może się wam spodobać. Utwór wykorzystuje znane nam schematy house music, ale jako całość jest bardzo dobrze złożony w dźwięki, dzięki czemu efekt jest ciekawy.

Abo to producent z Hamburga, który formalnie rozpoczął swoją muzyczną podróż w 2020 roku. Jego muzyczne ucho jest teraz pod wpływem artystów takich jak MK, KREAM i Gorgon City.

Francuscy producenci Broder znani z różnych hitów. Ten naj to ?Mood?. U nas nieznani, ale przez 2 lata, osiągnęli ponad 30 milionów streamów.