VINNE DJ SET ⚡⚡ kreatywna dawka EDM w AFTER WEEKEND #133

DJ Raport przedstawia Vinne dj set 2024 w after weekend #133

VINNE dj  set pewnie najbardziej zainteresuje fanów mocniejszego EDM, albo “pompki”, po naszemu. Posłuchajcie jak można “sprzedać” mocniejszą muzykę EDM używając znanych melodii, jak np. “Calabrii” czy “Freed from desire”.

 

Nawet jeśli nie przepadasz za mocniejszą muzyką EDM posłuchaj jak sprytnie można wpleść prostą melodię w ostre brzmienia. Od razu przykład. W blisko 60 minutowym VINNE DJ SET usłyszycie doskonale znany “Freed from desire”.

Z powerem i kreatywnie…

Hit Gali i… jaaaazda bez trzymanki, bo tak mocnej wersji przeboju Gali jeszcze nie słyszeliśmy. To tak zwany “Scorsi mashup”.

Z kolei w 28 minucie usłyszycie swojego ulubieńca, bo to “Destination Calabria” zmiksowany przez VINNE i dobrze znanego u nas – WaveWave. Fajnie zrobione, okraszone rapową wstawką i big roomowym riffem.

 

O nim

Dokładnie nazywa się Vinicius Lima de Oliveira Alves. Pochodzi z Brazylii. Podobno przełomowy dla niego był utwór „Rock U”, który był hitem na liście TOP10 Indie Dance/Nu Disco Beatport. Potem był m.in. „Free” (z Alokiem), a jeszcze później wystąpił na evencie “Ultra Brasil”,

U nas pojawił się w 2018 roku “Take Your Place”, z CID, ale to w 2021 roku spodobała się  u nas jego wersja “Dreams (Will come Alive)”. Wyprodukował to razem z Leandro Da Silva, BLANDO i Skullwell. I tak dalej, i tak dalej ….

Vinne wydawał w Musical Freedom, Armada, ale ostatnio związał się z Tomorrowland Music. Jednak ostatnio słyszymy go głównie z Revealed Recordings, a to label utworzony przez Hardwella.

 

VINNE dj set – tracklista

Laidback Luke, VINNE, Beauz ft. Rayray – Hello
Tiesto, VINNE – ID
Dillon Francis, VINNE – Once Again x In The End
Inndrive – Shake it (VINNE remake) x I’m Good (Blue)
Tujamo, VINNE, Murotani – Techno Party (VNN Aciid Party Edit)
Lucas & Steve, Yves V ft. Xoro – After Midnight (VINNE Remix)
Nghtmre – Threshold (Scorsi remix) Vs Gala – Free From Desire (Scorsi mashup)
Richard Vission × Tima Dee × DJ Bam Bam × DJ Sheik – Front and Back
INNDRIVE – Los Milliones
VINNE, WaveWave – Drumz x Calabria × My Beat
Hardwell & VINNE – Balança
VINNE – ID (Can U Dig It)
U Ok Mercy (Rivaz & Botteghi TOOL)
VINNE, Daft Hill ft. Kieran Fowkes – ID
Justmylord – Feel So Good
VINNE feat. Y&M – Go Boom
VINNE & SMACK – My Mind
Pickle – Crank That
VINNE – Po de Anjo
VINNE – WUTT