Alfons-Janelle Monae-Julian Perretta-DJ Jump

Jak zwykle przeglądamy dla Was i wybieramy najciekawsze nowości z nagrań promo z ostatniego tygodnia, które dotarły do nas z kraju i z importu czyli nie wydane przez polskiego wydawcę. W tym tygodniu jest w czym wybierać. Mamy kilka światowych premier. Stare hity w nowych wersjach przedstawiamy w innym artykule.

 

Grupa Clean Bandit tym razem wykorzystała wokalistkę Julię Michaels. Na razie dostępna jest wersja radiowa, ale oryginał jest znakomity i ma szansę dorównać popularnością hitowemu “Rockabye”. Lekki deepowy beat osadzony na podbitym basie powoduje, że ta wersja znakomicie nadaje się do tańca.

 

Zaskakuje nas bardzo Don Diablo, bo ten DJ i producent wyraźnie skręca w kierunku muzyki środka, tak pod stacje radiowe. Dowodem na to najnowsza propozycja nagrana z formacją electro pop Arizona.  I taki jest ten kawałek w klimacie future pop. Czy to na stałe zostanie przy Don Diablo? Zobaczymy. Ale ten kawałek “Take her place” z pewnością będzie hitem.

Doczekaliśmy się klubowych wersji nowego utworu Robina Schulza, który w oryginale zapewne nie wywoła zainteresowania wśród DJs, ale remiksy już tak. Choć znane marki takie jak Dimitri Vegas and Like Mike Nervo nie bardzo się popisały, bo poszły w kierunku  holenderskiego big room. Za to polecamy wam Nick Martin Remix i Adam Trigger Remix. To ciekawe klimaty house połączone brzmieniami future. Oto jeden z nich.

https://www.youtube.com/watch?v=bp2z_Gt3wnk

Jeszcze jeden kawałek z wokalistką Julią Michaels. Jako całość utwór nie przekonuje, bo aranż jakby sprzed pół roku. Lekki rytm deep house i raggatonowe wstawki wokalne, których chyba już mamy dosyć.  Ale to wszak Justin Bieber firmuje, więc trudno tego nie wymienić.

Mokita & Maty Noyes to zupełnie nieznani nam wykonawcy. Pierwszy to producent, a Maty to wokalistka. Oboje z USA.  Polecamy Wam bardzo fajny Breathe Carolina remix w klkimacie house, ale pozostałe tez są niczego sobie. Warto sprawdzić!

Na big roomy polecamy Wam bardzo dobry kawałek ze Spinnin Records, a właściwie z labela Olivera Heldensa > Helldeep. Z deepem jednak ten odlotowy kawałek niewiele ma wspólnego. Za to energii za kilka utworów. Jak chcecie podkręcić energię on the dancefloor > weźcie to, jest tu wszystko, nawet syrena i oldschoolowe sample.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kvF06E8t5xg

Jeśli poszukujecie więcej podkręconej muzy to sprawdźcie to promo, które dostaliśmy z labela Keisen Records. Chris Montana , już doskonale nam znany z innych promówek, pokazuje już kolejny raz  swój kunszt. Energetyczny house i przetworzona melo-deklamacja wokalna zrobione znakomicie i do tego w dalszej części trąbka. Dobre!  Takiej podkręconej muzy house znajdziecie ostatnio w serwisie www.digitaldj.pl znacznie więcej.

Label Vamos Music produkuje sporo muzy house. Spodobał nam się ten kawałek, który polecamy fanom classic vocal house. A dlaczego ten? Wielki plus za znakomity wokal Dancing Divaz.

 

Nabboo feat. Misha Miller “Feel You” to nagranie z Rumunii, ale utrzymane w stylu deep i dance. Przyjemny wokal Misha Miller.

Polecamy Wam fajną sambę house wyprodukowaną przez rosyjskiego producenta Marta. Ostatnio bardzo Wam podobała się przeróbka “Say Say Say”. Karnawałowy utwór nie tylko na karnawał.