jesteś tu
Główna > RECENZJE > ALBUM > KYGO Kids In Love

ALBUM > KYGO Kids In Love

 

Drugi album Kygo „Kids In Love” od dzisiaj dostępny jest w sprzedaży cyfrowej (POSŁUCHAJ/KUP). Oczekiwany następca przełomowego „Cloud Nine”, płytowego debiutu Kygo (Platynowa Płyta w Polsce), ukaże się także na CD – album trafi do sklepów 10 listopada.

 

Nową płytę Kygo promuje singiel „Kids In Love” nagrany wraz z The Night Game. Na albumie w wersji CD znalazło się 12 piosenek, w tym przeboje „It Ain’t Me” z Seleną Gomez (ZOBACZ TELEDYSK) oraz „First Time” z Ellie Goulding (ZOBACZ TELEDYSK). Znamy już utwór „Stargazing”, który był pierwszym promo.

Kygo pracował nad „Kids In Love” z artystami takimi jak One Republic, John Newman oraz Bonnie McKee. Okładkę płyty stworzył znany nowojorski artysta James Goldcrown, podkreślając wiodący motyw album, czyli miłość, który został zainicjowany serią filmików na profilach Kygo, w których o swoich miłosnych przeżyciach opowiadali m.in. Adrian Grenier, Vin Diesel, Simon Cowell, The Chainsmokers, Rob Gronkowski i Ansel. Norweski producent stał się międzynarodową sensacją w bezprecedensowo krótkim czasie. Single „Firestone (feat. Conrad Sewell)” i „Stole The Show (feat. Parson James)” osiągnęły status złotych i platynowych płyt w 16 krajach.

Kygo pobił rekord, osiągając 1 miliard streamów na Spotify szybciej niż jakikolwiek artysta wcześniej! Pierwsza płyta producenta, „Cloud Nine”, podbiła między innymi listy sprzedaży albumów tanecznych w USA i Wielkiej Brytanii oraz spotkała się z gorącym odbiorem krytyków – Rolling Stone nazwał ją „niezmiernie piękną”. Wydana w październiku EP-ka „Stargazing” została przesłuchana w serwisach streamingowych już ponad 24 miliony razy, a jej popularność nieprzerwanie rośnie!

 

Kygo kids in loveNa albumie „Kids In Love” znajdujemy dwanaście kawałków. Odsłuchać w wersji free można jedynie 8. Cały album to spodziewane klimaty deep house. Producent i wydawcy zadbali, aby było sporo różnych głosów i słusznie, bo przez to zawartość jest barwniejsza muzycznie czyli po prostu atrakcyjniejsza dla słuchacza. Podoba mi się utwór „With You” z wokalem Wrabel. Utwór właściwie balladowy i romantyczny, ale Kygo nadał mu taneczny feeling. Bardzo podobny schemat obowiązuje w tytułowym „Kids in Love”, ale ten jest szybszy, choć z tzw. dziurami. Podobnie „Never Let You Go” z wokalistą John’em Newman’rm. To właściwie dance’owa piosenka, taka nawet do potupania.

 

Dużym plusem Kygo jest dbałość o aranż. Wykorzystuje sporo instrumentów, wygenerowanych najprawdopodobniej elektronicznie, ale to zupełnie nie razi. Przede wszystkim sporo tu gitary. Do tego chórki i urozmaicone grono zaproszonych artystów powoduje, że nie ma co się tu nudzić.    Reasumując, Kygo na tej płycie nie wymyślił nic nowego, ale zrobił fajny uniwersalny produkt muzyczny to słuchania i tańca. Posłuchajcie!

 

Kygo – Kids In Love:

 1. Kids In Love (feat. The Night Game)
 2. Never Let You Go (feat. John Newman)
 3. Sunrise (feat. Jason Walker)
 4. Riding Shotgun (Kygo & Oliver Nelson feat. Bonnie McKee)
 5. Stranger Things (feat. One Republic)
 6. With You (feat. Wrabel)
 7. Permanent (feat. JHart)
 8. I See You (feat. Billy Raffoul)
 9. Stargazing (feat. Justin Jesso)
 10. It Ain’t Me (feat. Selena Gomez)
 11. First Time (feat. Ellie Goulding)
 12. This Town (feat. Sasha Sloan)

 

Posłuchaj albumu

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze