Dastic, DJ Frisco, Dragonette, Elderbrook

Oto porcja rekomendowanych przez nas nowych propozycji muzyki house na ten weekend. Disco, deep, future, … house – wszystkiego po trochu… Oto nasz WEEKEND PROMO HOUSE Avicii-eSquire-Alaia & Gallo-Marco Santoro-Black Caviar-Jeremy Bass & Rio Dela Duna … i inni już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl . To tylko rekomendacje. Muzy jest naprawdę dużo.

 

 

Mamy tu cztery wersje nowego nagrania Avicii z udziałem wokalistki Rita Ora. Zaskoczeniem jest wersja Alana Walkera. Jest inna od pozostałych, które są w klimacie house. Walker oczywiście trzyma się swego stylu future pop.  Dwie wersje są w klimacie progressive house, a my polecamy Dexter remix, nieco bardziej lżejszy w stylu deep house i odrobiną tropical.

  • DJ Licious Remix
  • Jaded Remix
  • Alan Walker Remix
  • Dexter Remix

 

Lee Squires czyli eSquire funduje nam kolejną znakomitą porcję house. Bardzo dobry damski wokal i zalupowany sampel oraz stopa tworzą bardzo energetyczną mieszankę.

 

Byron Stingily to jeden z oryginalniejszych wokalistów w historii muzyki klubowej, choć zaczynał od muzyki r’n’b. W latach 80-tych i 90-tych zasłynął z kilku hitów między innymi “”Get Up (Everybody)” (1997), a potem w formacji Ten City nagrał hit “That’s the Way Love Is” (1999), który doszedł do nr 1 w Wlk.Brytanii. Posłuchajcie koniecznie tego utworu z jego wokalem. Resztę wyprodukował Włoch Marco Santoro w klimacie energetycznego house i brzmienia disco, ale zwracamy uwagę na genialny wokal!

 

Bardzo dobry house z Włoch z jednego z najstarszych tam labeli house. Świetny wokal nawiązujący do  najlepszych tradycji czarnych wykonawców i ciekawy zalupowany sample na pewno się Wam spodoba.

 

Tych dwóch producentów dostarcza nam do serwisu swoje nowe produkcje i ciągle nas zaskakują. W tym przypadku mamy disco zmieszane oczywiście z house, ale energetycznym, z brzmieniami, które pamiętamy z niegdysiejszych hitów Black Legend (ci co Madonnę przerobili na hit klubowy – lata 90).  Fajny energetyczny – krzykliwy wokal robi niesamowity klimat.

 

Mamy kolejny bardzo fajny energetyczny kawałek z muzyką latynoską. Tym razem producenci Jeremy Bass & Rio Dela Duna zsamplowali akordeon i zaliupowali latynoski wokal przez co osiągnęli efekt mocno energatycznego kawałka ze sporą dawką elementów perkusyjnych czyli tribal.

 

Znakomity wręcz hipnotyczny kawałek amerykańskiego producenta Black Caviar. Utwór w średnim tempie ma mocno wyakcentowaną stopę i zalupowany bas przez co robi się taki trochę smętny klimat. Dalej wchodzi jeszcze m.in. fujarka i deklamowany wokal czyli nie śpiewany i i do tego jeszcze sporo innych efektów.  Do big rooms –  utwór genialny.

 

https://www.youtube.com/watch?v=z_epG-RONQ8

Sprawdźcie też koniecznie kolejny singiel producenta HP Vince, który sprytnie sampluje muzykę disco. Tu także dokonał tego zabiegu z pewnego znanego utworu. Lubicie disco house? To jest dla Was!